www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Chitarist Pt Proiect Ambiental/experimental/new Age - Bucuresti


Valerie
 Share

Recommended Posts

     As vrea sa cunosc un chitarist cu care sa fac echipa. De mult timp ma straduiesc sa creez proiectul viselor mele si sa cant ceea ce simt. Am cochetat cu multe stiluri si trupe. Dar melodiile pe care le compun au un aer ambiental, un sound experimental, visator.

Desi imi plac f multe trupe rock si indie, nu-mi pot nega natura. Iubesc Pink Floyd, Dire Straits, REM, Coldplay, Mumford and suns,

Ben Howard, Florence and the machine, Sia si multi altii!

 

   As dori sa cant cu un chitarist caruia ii place ce cant, iar mie sa imi placa ce canta el.

 

   Pe unele piese, as vedea o chitara ritmica, poate acustica. Pe altele, as vedea o chitara electrica, ce canta un solo psihedelic. Dar oricum, el are toata libertatea de a creea.

 

Aici gasiti un preview a catorva piese de-ale mele, doar partea instrumentala. Exista parte vocala pt fiecare, doar ca am ales sa trimit piesele complete doar pe privat.

                        

                                  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello im interested in this project. I have 8 years career with the electric guitar and I also compose my own  music. If you're still interested looking for some guitarist please let me know with a private message. I'll be pleased  to let you know more about me, not only what's in my profile. Thank you!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Multumesc pt interes! imi cer scuze pt intarzierea raspunsului meu, pur si simplu nu am urmarit topicul, asteptand notificari in casuta de email.. :):P

 

Ma bucur ca va doriti sa faceti parte din acest proiect, eu am raspuns fiecaruia pe privat si urmeaza probabil sa vedem cine este potrivit si cine nu, cum stati cu disponibilitatea, motivatia, etc :) (ps: caut oameni motivati, de care sa nu fie nevoie sa trag) . O zi frumoasa tuturor!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.