www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

help for a guitarist


Guest Paola
 Share

Recommended Posts

so...as avea nevoie de niste indrumari..as vrea impreuna cu niste prieteni sa formam o trupa..ideea e ca am avea nevoie de doua chitari electrice pe moment si o chitara bas pe viitor dar care nu e asa urgent pt ca avem una din cate stiu eu :) intrebarea mea ar fi unde as putea sa gasim cele 2 chitari la un pret rezonabil (aproximativ 10 milioane minim, maxim 15 chitara), iar la amplif niste oferte. nu stiu cine e dispus sa caute pt mine, pt noi acest lucru, dar daca se intampla sa vedeti acest mesaj, please help me..dati`mi numere de telefon, adrese de mail, oferte sau orice ce m`ar putea ajuta la e-mailul : paola_crazy_in_love@yahoo.com aaa si inca un lucru, eu sunt din oradea asa ca , caut magazine din apropiere gen : cluj, .. :|..in rest nu prea mai stiu..in fine..please help a little guitarist :)[/color]S"]

Link to comment
Share on other sites

hmm, in pretul asta ai putea sa incerci la guitar shop sau la grossman.

poti merge la ambele magazine sa pui mana cu ochii tai ca sa zic asa..

 

pentru amplifuri arunca un ochi aici

bafta la cantat

 

poti sa treci pe unde ti-a zis glass dar astea sunt in bucuresti

Link to comment
Share on other sites

Guest AnthraX

@ space: proguitar are si "filiala" in cluj, barock, foarte bun magazinu ala pentru accesorii (ce mai, au ernie ball, d'addario, palnet waves, fender, jim dunlop (iara vorbesc off-topic))

@ norby77: c'mon ca fata nu vrea sa cante metale (o cunosc personal), si in plus isi permite mai mult decat GIO, poate un S ceva...

Paola, bafta la trupa. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.