www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Constanța] Caut Pasionați De Muzicã


Ivan Petre Paul
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Dacă ești genul căruia îi place cu adevărat să cânte și care alege piesele după sentimentele și starea pe care o deține în prezent, dacă ai momente în viață când ai cu adevărat nevoie de muzică pentru a te putea simții cu adevărat tu, dacă ai imaginație și dorința puternică de a te face auzit/ă și de a transmite lumii ceea ce simți și îți dorești cu adevărat să cânți alături de cineva cu care să înregistrezi cover-uri și alături de care să intri în proiecte de genul YouTube Band (formație pe YouTube) dar și altele, atunci te rog să mă contactezi.

 

Sunt compozitor amator (compun versuri) dar obișnuiesc să cânt și vocal. Nu am experiență în domeniu, sunt la început de drum (am trecut prin câteva ore de canto cu un profesor din liceul de artă Regina Magina din Constanța) și nu am mai cântat niciodată într-o trupă, ci doar alături de alte persoane, pe stradă sau acasă, pentru a ne simții bine. :)

Am ureche muzicală deci prind repede ritmul și tonalitatea precum și versurile dacă acestea sunt în limba engleză sau în limba română.

 

Genurile preferate de muzică sunt genurile rock, pop-rock și dance.

 

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

salut..daca mai e valabil dami add pe facebook...radu mihai gabriel

 

Salut,

 

Oricât de mult mi-aș dori, nu mai este valabil. Nu mai locuiesc în Constanța de câteva luni. :(

Eu îți mulțumesc frumos pentru interes! Să ai o zi minunată și dacă treci prin Brașov, anunță-mă! :)

 

Paul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.