www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doresc Colaborare Pentru Muzica Ambientala!


voceadulce
 Share

Recommended Posts

Buna,
Iubesc muzica ambientala, preclasica, neoclasica, inspiratia aceasta vine de la faptul ca iubesc natura. Doresc sa gasesc pe cineva interesat de colaborare, eu detin si un sintetizator, dar stau mai bine cu vocea, mentionez ca am incheiat masterul in educatie muzicala, tema lucrarii de final a fost meloterapia. Am si cateva inregistrari, imi fac individual inregistrarile, deoarece ma pasioneaza prelucrarea, masterizarea; celor interesati le pot trimite niste demo-uri. Vocea mea e adecvata genului "ambient", se preteaza cel mai bine, dar pot interpreta si folk sau muzica usoara. Totusi, dorinta mea este, dupa cum spuneam, sa gasesc pe cineva interesat de acest subiect mai greu accesibil, muzica ambientala. De cand am descoperit acest gen m-a fascinat, e mult de atunci. Detin zeci de giga cu melodii care nu se prea gasesc pe internet. Vreau sa realizam impreuna inregistrari, linii melodice, proiecte. Sunt disponibila pentru relocare daca va fi vorba de ceva serios. Cred ca mai usor pentru cei interesati e sa trimita un e-mail la chatseeneea@gmail.com, daca e incomod, vorbim pe messenger, cantec_lin sau skype, kansay13 . Va doresc impliniri nenumarate.

Edited by voceadulce
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.