www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut - In Bucuresti - Interpret(A) Voce Si Chitara, Cu Repertoriu Potrivit Pt. Pub, Terasa Etc.


Guest virgil.popesq
 Share

Recommended Posts

Guest virgil.popesq

Buna !

Caut in Bucuresti coleg(a) pt. formarea unui duo, alternativa "economy" (pe negative/backingtracks) la trupele cu numar normal de componenti ce canta de obicei prin pub-uri, restaurante etc., care sa aiba un repertoriu vocal de minim 30 de piese - cover-uri din genuri diverse, microfon si instrument personale, stative si cabluri pt. acestea.
Scopul este acela de a canta intr-un pub/restaurant/cafenea, la colaborare sau cu contract permanent, iar in viitor - de ce nu - pe litoral, sau chiar si-n afara tarii.
Despre mine: sunt român, bassist "reprofilat" pe chitara, am in repertoriu - deocamdata - cca 40 de piese country vocal si cateva piese instrumentale, detin un mini PA, de 2x300W, sunt serios, punctual si nu am alte proiecte/obligatii. Nu sunt un muzicant de exceptie, dar imi fac treaba, la fel ca alte sute in tara asta. Am educatie muzicala si experienta ca bassist de restaurant, timp de aproape 12 ani.
Ca si infatisare - sunt chiar cel din poza pe care-o am ca avatar.
Astept raspuns aici.
Va multumesc,
Gil

Edited by George
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.