www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Esp Seria Ltd De Vanzare


Guest iron_mike08
 Share

Recommended Posts

Guest iron_mike08

De vinzare chitara ESP seria LTD f. bine intretinuta (cam un an vechime) ESP MH100QM : cu Floyd Rose ;2 doze humbucker ESP LH-100; 2 potentiometre : volum si ton; Switch 3 pozitii pt. comutare doze ; 24 taste XJ (Extra Jumbo) ;Culoare :See-thru Aqua (verde aqua-marin) Pret : 300Euro

Pentru alte detalii si probe sunati la 0726.688.781 sau mail iron_mike08@yahoo.com

post-1146-1140040035_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest iron_mike08

Iata si poze facute de mine.... Intr-adevar e mai inchisa la culoare, nu ca cea de pe site. E verde mai inchis cu niste negru prin el. Dozele sint f. bune pt. tot intreba cineva...[[susceptor Posted Yesterday, 09:46 PM <fie asa, fie mai inchisa...arata superb...chiar merita pt pret, desi sunt sceptic in privinta dozelor ]]. Sint doze de fabrica... cine stie cunoaste ca toate chitarile intre 250-350E suna aproape la fel, indiferent de marca. Diferentele sint aproape insesizabile. Iar din punct de vedere al pretului.... chitara e cam 349E pe la nemti, deci e un chilipir.

Deci, cine vrea o chitara buna, adusa direct de-afara acum 1 an...... sa o asculte , sa o vada si mai vorbim

Bafta

post-1146-1140671358_thumb.jpg

post-1146-1140671376_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest iron_mike08

Hm...chiar super oferta... Sunt curios daca floyd-ul e in stare buna...

 

Pai, ai tel. meu in primul post, ma mai gasesti si pe mail sau mess, vii o vezi/auzi, si e a ta.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Inca de vanzare....

Nici o oferta?

Gata! M-am hotarat.

 

O sa o iau eu. Saptamana viitoare vine un prieten la Bucuresti si o sa o cumpere pentru mine daca totul e OK cu ea asa cum ai zis. Eu insa nu am emotii. Sunt convins ca e in regula si ca o sa batem palma... indirect. :)

 

Vorbim detalii de achizitie pe messenger.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.