www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Muse


Susceptor

Recommended Posts

Guest John_OttO

Hehe voi fi acolo cu siguranta.Muse e una din trupele mele preferate din zona alternative and stuff(nu sariti cu catalogari am zis general).Chiar daca cu "Black Holes and revelations" nu m-au impresionat insa "Origin of Symetry" ramane baza :) ABia astept.PACE!

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO
@John Otto: Black holes and revelations e totusi un album aparte, datorita catorva melodii...

Absolut este un album excelent pentru ce canta Muse si pentru ce fac ei dar sincer pentru mine varful lor a insemnat Origin of Symetry.A fost albumul care mie mi-a placut cel mai mult de la ei.A venit intr-o perioada in care ascultam f f mult nu-metal si croosover si Muse au venit cu ceva f nou si foarte bun.Melodia mea preferata este "Feel godd".Stiu ca e un cliseu dar aceea imi place cel mai mult.O pot asculta o zi intreaga fara sa ma plictiseasca.Abia astept concertul Muse.A fost o surprize foarte mare dar una foarte placuta cand am aflat acum vreo 2 saptamani.Ahh btw de pe "Black holes and revelations" imi plac "Take a bow" si "Assassin".PACE!

Link to comment
Share on other sites

eu prima data am ascultat Muse prin clasa a9a si mi se parea ceva aparte (melodia new born). Recunosc ca cel mai mult imi place Origin of Symmetry (are un feeling aparte), dar imi place sa cred ca sunt intr-o continua evolutie si ca inca nu si-au atins apogeul :)

ps: daca stau bine si ma gandesc, inca imi par ceva aparte. melodii preferate nu dau ca ar insemna sa numar aproape tot (insa nu am digerat mai deloc hullbaloo).

stiu ca e vechi, dar cum ti s-a parut clipul de la knights of cydonia?

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO
eu prima data am ascultat Muse prin clasa a9a si mi se parea ceva aparte (melodia new born). Recunosc ca cel mai mult imi place Origin of Symmetry (are un feeling aparte), dar imi place sa cred ca sunt intr-o continua evolutie si ca inca nu si-au atins apogeul :)

ps: daca stau bine si ma gandesc, inca imi par ceva aparte. melodii preferate nu dau ca ar insemna sa numar aproape tot (insa nu am digerat mai deloc hullbaloo).

stiu ca e vechi, dar cum ti s-a parut clipul de la knights of cydonia?

Foarte tare clipul.Adica e o poveste acolo desi amestecul de vechi cu futuristic e oarecum kitch asa a iesit ceva misto pana la urma.Ma rog mie oricum mi s-au parut ciudate toate clipurile lor.PACE!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.