www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amplificator Carlsbro Sherwood Jr.


Recommended Posts

Salut RGC!

 

M-am plimbat astazi prin piata de vechituri/ second hand-uri etc. si-am gasit la niste tigani un amplificator Carlsbro Shwerwood Jr de 65 w pentru chitara acustica. Tipul mi-ar spus ca ar vrea pe el 300 de lei, dar mai lasa din pret daca e, si daca tot e tiganie, tiganie sa fie! :D Insa, nu vreau sa dau banii aiurea, chiar am nevoie de un amplificator de chitara acustica si pe internet n-am gasit foarte multe detalii, decat despre un model mai nou al aceluiasi amplificator.

Deci, daca stiti ceva despre aceste amplificatoare, anuntati-ma va rog frumos. Multumesc pentru atentia acordata!

Am sa las mai jos cateva poze care le-am gasit pe internet cu amplificatorul, sa va dati seama ce model este mai exact. :D

post-21772-0-76079500-1404044514_thumb.jpg

post-21772-0-25008700-1404044516_thumb.jpg

post-21772-0-88603800-1404044517_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oameni aveau ceva scule, si nu am chiar de unde sa stiu ca sunt furate sau nu, desi daca erau furate, dupa parerea mea, era doar un singur amplificator aruncat pe langa alte lucruri, nu mai multe articole de sonorizare. Desigur, o sa-l supun pe loc la un test. Aveau mai multe perechi de boxe pasive, niste statii si inca un amplificator ibanez de vreo 15 w pe langa alte electronice ( plasme etc).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.