www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Squire Vintage Modified Jazz Bass


Marquess of Orange
 Share

Recommended Posts

Pret: 1000 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: P.M.


Link producator:


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare tuturor. Pun spre vanzare un Squire Vintage Modified Jazz Bass, pe culoarea natural. Bass-ul se prezinta intr-o stare foarte buna, nu are niciun defect. Poate corzile ar trebui schimbate si sters un pic de amprente, in rest e foarte fain. Culoarea nu este cea din link ci natural. As prefera ca cel ce il achizitioneaza sa fie din Bucuresti, astfel instrumentul poate fii probat inainte. Merge trimis si in tara dar pe cheltuiala cumparatorului. Bass-ul vine insotit de o husa de protectie + strap. Pret 1000 lei.

post-17056-0-85069100-1403015613_thumb.jpg

post-17056-0-63305100-1403016265_thumb.jpg

post-17056-0-43679300-1403016286_thumb.jpg

post-17056-0-71396800-1403016295_thumb.jpg

Edited by slashlord03
Link to comment
Share on other sites

Din ce scrie aici pe site, corpul este din basswood. Sincer sa fiu e posibil sa fie varianta din maple dupa culoare... cert este ca tastiera este din artar. Instrumentul este fabricat in Indonesia si are block-inlays (varianta veche), nu dots ca cele noi. El a fost achizitionat de aici:

 

http://esound.ro/squier-vintage-modified-jazz-bass.html

 

iar pretul era ceva mai maricel inainte, pentru culoarea natural... nu inteleg de ce nu mai apare, probabil nu se mai gasese. Anyways, bass-ul nu este al meu, eu sunt chitarist, ii apartine colegului meu de trupa, numarul lui de telefon e 0721357582.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.