www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Strigam Dupa Un Chitarist - Electrica Si Electroacustica


whisky
 Share

Recommended Posts

Oferim si un post de chitarist in Bucuresti. Chitara electrica si chitara electroacustica (in special pe partea de armonie).

Repertoriul uzual in momentul de fata este constituit din aproximativ 20 de piese - adica un program de club, proprii si cîteva cover-uri. Toate sint inregistrate pe track-uri, armoniile si structurile sint detaliate in scris (cifraj uzual Am D7 etc, nu note si partituri), asa ca nu punem omul in situatiile acelea neplacute de a se chinui sa scoata acordurile si riff-urile dupa ureche.

In plus am sa-i si arat in detaliu, eu personal, acele pasaje particulare pt a avansa fara probleme.

Mediul e fain, va avea de-a face cu persoane care stiu multa muzica si se bazeaza pe experienta indelungata. Sala de repetitie e la standarde maxime: spatiu urias, aer conditionat, curatenie, scule, parcare, paza (in Electromagnetica).

Important: nu se pierde timpul la repetitie. Fiecare vine la sala cu partea lui bine exersata acasa.

Va las mai jos citeva fragmente (Cutia Neagra e un al doilea proiect pe care incercam sa-l aducem pe o scena de teatru):

 

 

Contact: lasati mesaje PM, va rog.

Multumesc.

Marius R. - Bucuresti.

Edited by whisky
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut

 

Suna foarte interesant proiectul tau....sunt la inceput de drum am decat 3 ani de chitara...posed chitara Electrica si electro-acustica plus un procesor GT 100...este un inceput in toate.....nimeni nu s-a nascut invatat....daca sunteti interesat acesta este nr meu de telefon 0732735104....cu respect Octavian!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Bună seara,

Sunt chitarist, am 20 de ani, am chitară electroacustică și o electrică, dacă e neapărată nevoie.
Am experiență cu electroacustica de 6 ani, cânt foarte multe genuri muzicale și apreziez oamenii care muncesc organizat.
Vreau să știu dacă mai este valabil anunțul și dacă este posibilă o colaborare pe viitor.
 
Cu respect,
Alexandru.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.