www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ketron Vega Ex4 Night


gianim74
 Share

Recommended Posts

Pret: 350 euro


Localitate: Timisoara


Contact: 0726960061


Link producator: ketron.it


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Accept schimburi
Vand clapa ketron vega ex4 night. Stare de functionare foarte buna. Nu are defecte. Ofer proba in Timisoara la mine acasa. Are ceva urme normale de uzura. O vand ca am un pa500 si nu am ce face cu doua clape. Detalii la telefon sau pe forum. Am demo cu clapa si pot face mai multe la cerere.

Edited by gianim74
Link to comment
Share on other sites

Tin sa mentionez ca am cumparat clapa de la cineva care nu se pricepe, deaceea am cumparat-o mai ieftin. Omul a spus ca e in perfecta stare de functionare ceea ce este adevarat. Dar estetic nu este perfecta insa arata binisor, voi mai reveni cu poze si cu tot ceea ce doriti. Am inlocuit floppy discul la ea, si vreo 3 clape care erau inestetice. Se vede in videoclip ca arata binisor, insa timpul trecut peste ea si-a lasat amprenta. Am si korg pa500 la vanzare, clapa personala de aprox 6 luni cant cu ea de obicei duminica la biserica iar in cursul saptamanii max 3-4 ore cumulat. Acum am nevoie de ceva banuti si din pacate vand una din ele. Mai multe detalii la telefon sau forum la cerere. Va astept sa cantati la ea cat doriti sa va convingeti ce sunet curat are ketron....

 

Trimis de pe al meu A5_Quad folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.