www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Inchiriez] O Camera Intr-Un Apartament In Vila In Zona 1 Mai


Recommended Posts

Pret: 150EUR


Localitate: Bucuresti


Contact: 0768563782


Link producator: -


Stare: Nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salut

 

Inchiriez o camera intr-un apartament decomandat aflat intr-o vila din zona 1 Mai, Piata Chibrit, strada Biruintei colt cu Aviator Popisteanu. Apartamentul este complet mobilat si utilat (cu tot ce-i trebuie, adica aer conditionat+centrala termica proprie+Wifi), dispune de asemenea de o curte interioara cu un foisor echipat cu scule de gratar+bere si loc de parcare in fata casei.

 

Este un mediu placut, linistit, la 2 minute de mers pe jos de metrou 1 mai, statii de transport ratb (capat de linie 205,300 + tranvai direct spre victoriei), fara vecini zgomotosi sau sensibili la activitati muzicale. Eu locuiesc acolo de 3 ani de zile, si nu s-a plans nimeni nici de chitara, nici de bass, nici de saxofon sau mai stiu eu ce :)

 

Chiria lunara este de 300 de eur, impartita la 2, plus costurile de intretinere, anume apa, gaze si curent + abonament net+TV. In total se ridica undeva la 800-850 RON maxim de persoana.

Nu sunt pretentios, caut coleg/colega, cuplu, n-are importanta. Ofer un mediu prietenos, muzical (duh), animat de creativitate si un spirit sociabil ridicat (gatesc bine, si mai mereu e bere in frigider)

 

Pentru detalii si vizionare 0768563782 sau coman.m.adrian@gmail.com

 

Foarte important : NU se percepe avans/garantie.

Colegul meu actual se muta din data de 5 iunie.

 

Revin cu poze cat de curand.

 

Multumesc,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.