www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Electrica Semi-Hollow-Body Pe Chitara Acustica


myriad
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: E-mail: ovi.simion@yahoo.com; PM


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi

Am achizitionat recent o chitara electrica semi-hollow-body de la userul Iuliu, insa as dori sa o schimb pe o chitara acustica, deoarece imi folosesc mai mult prima mea chitara (un Ibanez RG231MH).

 

Cam toate informatiile legate de aceasta chitara le gasiti aici, in anuntul original -> http://forums.rgc.ro/topic/96615-chitara-si-amp/#entry854866

 

Ceea ce pot sa adaug e ca e intr-o stare foarte buna, este intradevar versatila in tonurile pe care le poate produce, e mult mai usoara decat Ibanezul meu, a fost o placere sa cant pe ea, nu are fret buzz si nu a suferit modificari.

 

+ Bonus: Un set nou de corzi 08-38;

+ Bonus: Ofer si pene, un capo simplu, un cablu si o husa subtire.

 

 

 

Ma gandesc sa ofer in plus si pedala (pe care o gasiti in acelasi anunt de mai sus) Marshall Bluesbreaker II, pe o chitara acustica eventual mai buna, daca e cazul (mi-am luat un procesor intre timp si nu o folosesc)

 

 

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

In primul rand, imi cer scuze ca dezgrop acest thread. In al doilea rand, imi cer scuze pentru pauza indelungata (voluntara) pe care am luat-o de la acest forum, neraspunzand la mesaje (pe topic sau privat). Anuntul nu mai este de actualitate, decisesem sa pastrez chitara in cauza. Va multumesc de interesul acordat acestui anunt si sper ca nu am cauzat vreo suparare in acest sens. Daca da, dau o bere pe la urmatorul concert la care ne-om vedea. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.