www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Archtop , De Preferinta Unul Vechi


13Todesengel
 Share

Recommended Posts

Pret: 11RON


Localitate: Bucure-shit


Contact: 0721658700


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Accept schimburi

Cumpar un archtop , de preferinta cat mai vechi . In stare decenta dar ...exista flexibilitate aici , vis a vis de vechime .Si pretul as dori sa respecte aceleasi algoritm . Poate sa fie si Doina .

Am pus o fotografie pt.a exemplifica ceea ce caut .

 

Oferte cu fotografii va rog la bergen_b13empfang@yahoo.de

 

Numarul de contact apare in topic

post-1055-0-58470300-1396356627_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laure, Laure..., ;) vrei ce este mai bun!

Am eu 4 deja (nu-s de vanzare :death: ) http://forums.rgc.ro/topic/85441-resuscitarea-unui-archtop-vechi-de-peste-o-jumatate-de-secol/page-2 si maine mai fac rost de una! :w00t:

Dar sa stii ca inteleg..., inteleg..., e boala grea odata ce ai prins microbu`, ZKD-ul a zis ca e fetish deja..., cine stie?!? :wee:

Bafta la vanatoare :yay: ..., de archtoape, nu de altceva!ok.gif.pagespeed.ce.FBsMC5B9aa.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pai, cea care apare in poza lui a fost pe tocmai.ro http://www.tocmai.ro/chitara-16076739.html dar la pretul cerut s-a dat instant! ;)

Uite :) am gasit eu una http://www.antic-shop.ro/antichitate/instrumente-muzicale/chitara-acustica-reghin-1963 poate te intelegi tu la pret, mie mai jos de 1500 de lei nu a vrut sa mi-o lase! :w00t:

Edited by Ibanozzi
Link to comment
Share on other sites

Au mai fost ieftine pe internet . Aia de care vorbesti tu o vinde o tipa si mi-a lasat-o la prima strigare de la 1500 la 500 . Daca mai stateam 5 minute la telefon coboram chiar si mai mult aritmetica . Te intereseaza la banii astia ?


4 + 1 sub acelasi acoperis = ..... :1st: . Desi unii ar zice ca-i calicie . :trosc:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos KIZU , stilul e asemanator dar eu caut altceva . Niste vechituri asa cum pare domnul de mai sus sa le fi adunat pe toate din sopronul oamenilor . Cristi , 500 ron nu'ti pare prea mult ? Uneori pe aici gasesti lucruri interesante mult mai ieftin .

www,guitar-museum.com

Link to comment
Share on other sites

 

Wow, arata foarte interesant. Parca m-ar tenta sa-mi vand actuala Aria AW-20 doar ca s-o inlocuiesc cu chitara de mai sus, care pare foarte sexy. Stie cineva mai multe despre modelul de mai sus? Ar merita achizitia? Are actiunea un pic cam mare (poza a sasea) sau mi se pare mie?

 

Also, tocmai are vreun sistem de calificative sau altceva dupa care sa-ti dai seama cat de serios este vanzatorul?

Edited by Vlãduþ Dezgropatul
Link to comment
Share on other sites

M-a rugat cineva acum cativa ani sa-i ,,repar '' un Orfeus ca cel din link (made in Bulgaria)...-adica i-am curatat tastiera si i-am schimbat corzile- daca iti place asa tare chitara, sa o incerci neaparat, mie nu mi-a placut deloc cum suna, a placaj ordinar, plus ca ( nu-mi aduc aminte exact) nu avea trussrod....bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.