www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

The God That Failed


Mihnea M.
 Share

Recommended Posts

Trebuia sa zici si tu ca e vorba despre un cover dupa o piesa de Metallica, sa nu mai dea lumea click degeaba...

 

Răutate gratuită... :P

 

E bună interpretarea, scîrție pe ici-colo, dar acceptabil. De exemplu, "bătăile" acelea cu palm mute pe vers nu-s tot timpul unde trebuie (pe timp), ceva nesiguranță la solo, dar nu-i rău deloc. Mai multă atenție, eventual repetă cu metronomul dat mai tare, peste un negativ dat mai încet. Mi se întîmplă și mie să cînt peste pozitiv și să zic "Mamă, 1-1 cu originalul!", dar dacă înregistrez ce cînt eu și suprapun apoi peste niște click-uri sau un negativ, îmi dau seama că "m-a furat" melodia de multe ori.

 

Succes și la mai mare!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borsec lasa-mi adresa ca iti dau eu click-ul inapoi cu tot cu dobanda :P

 

Frumos per total. Am urmarit si inregistrarea cu Blackened - care mi-a placut si ea - dar un mic sfat/intrebare : de ce iti misti degetele atat? Nu de alta dar si eu fac la fel la anumite pasaje si realizez ca la viteza mare pierd timp din cauza ca nu pot sa ridic degetul doar putin deasupra corzii si trebuie sa il duc la 1-2 cm de ea.

Per total, :yay:

Link to comment
Share on other sites

Ceva mici gherle la solo, dar culmea ca in partea usoara a lui, asa ca se pot pune pe seama altor factori interveniti pe moment. Mie mi-a placut si imi reamintesc cu deosebita placere cat de bine te simti dupa ce reusesti sa iti faci piesele preferate si sa te asculti peste ele! Indiferent ce ar comenta altii :))

Baga mare!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.