www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

10W Parallel Single Ended


panda
 Share

Recommended Posts

Presupun ca nu foarte multi au auzit cum suna, asa ca ar fi de dorit ca, pe langa poze, care trebuie sa recunosc ca arata bine, sa pui si niste sample, eventual in paralel cu sample de la un amp de referinta mai cunoscut, ca sa ne putem face o idee despre ceea ce poate.

 

Ce i-as reprosa la o prima vedere e lipsa unui master volume, dar asta e un fix de-al meu.

Link to comment
Share on other sites

multumesc pt aprecieri;nu am pus un master volum pt ca fiecare canal are asa ceva.din experienta proprie am constatat ca orice potentiometru in plus schimba ceva in rau si nu in bine.cel mai important lucru la acest amp este dinamica iesita din comun,si nu tonul care este pana la urma chestie de gust.pe de alta parte nu sant fan sampler pt ca nu are cum sa reflecte in nici un caz realitatea,cu toate ca am la dispozitie un studio profesional.dinamica si viteza mare de raspuns cred ca pot fi doar probate in "live" asa ca cine doreste este bine venit.dan iliescu care are un asemenea amp, spune ca nu a auzit asa un clean pana acum.de altfel cred ca fiind un profesionist ,ar putea sa posteze lucruri pertinante.o sa-l rog sa va impartaseasca impresiile personale,dar repet,proba live este cea mai concludenta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.