www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Prezentare Chitarã


eduard.alexandru
 Share

Recommended Posts

Chitara este 57 - approved

 

 

Si asta ce inseamna ?

 

Daca nu-ti place tie nu inseamna ca trebuie sa arunci cu rosii.

 

Arunca ca rosii in cei care arunca de obicei cu rosii

 

On topic : am devenit extrem de curios si eu ce e asa special cu doza aceea ?

Si ce-i cu versatilitatea , de ce si cum in afara ca poti face niste combinatii ? Combinatii intre doze poti sa face si la un Hora normal atunci ii supermegaversatila si aia ?

Edited by melodymaker
Link to comment
Share on other sites

Întrebare

Si ce-i cu versatilitatea , de ce si cum in afara ca poti face niste combinatii ? Combinatii intre doze poti sa face si la un Hora normal atunci ii supermegaversatila si aia ?

 

Răspuns

Påi, credeam că se înțelege foarte bine din descriere. Cablajul e de așa manieră făcut încât permite atât combinațiile de strat, cele de lp, plus inversare de fază, combinații atât în serie, cât paralel și altele. Mai mult, dozele sunt potrivite și alese în așa manieră încât chitara poate suna în multe feluri, de la diverse tonuri curate, până la drive, fără a schimba reglajele amplificatorului.

Link to comment
Share on other sites

Nu văd rostul polemicii, e evident la ce se referă. Îmi dau seamă ca sunt cateva persoane de pe acest forum au strict ca activitate shitpostingul, trollismul şi câutatul nodului în papura doar pentru a crea discordie, fără o bază reală dovedită. De multe ori observ ca o discuţie aparent banală degenerează brusc, după, realizez că am vreo 4 useri de pe acest forum la post ignore.

 

Sincer să fiu, daca ai avea o dilema sunt sigur ca ai fi putut formula-o într-o manieră mai elegantă, doar suntem adulţi, nu?

Edited by Cryptopsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer să fiu, daca ai avea o dilema sunt sigur ca ai fi putut formula-o într-o manieră mai elegantă, doar suntem adulţi, nu?

 

Uite cine vorbeste .... Jabba the Hutt ! Deci cand intrebam noi ceva voi nu trebuie sa raspundeti si va ascundeti in spatele afirmatiilor de genul ''ai fi putut formula-o într-o manieră mai elegantă'' , dar vice versa e ok ?

Edited by melodymaker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.