www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 53 - Votare si comentarii


Cosu
 Share

Duel 53 - Votare si comentarii  

54 members have voted

  1. 1. Duel 53 - Votare si comentarii

    • Cridegnosis
      0
    • Eugen_D
      2
    • Dmc
      5
    • adi24
      1
    • Monyo
      2
    • spyked88
      3
    • Hix
      1
    • razvan_the mohawks
      1
    • Marius T
      0
    • iulian
      3
    • Elethan
      0
    • Burb
      0
    • ciuci
      0
    • wired2moon
      0
    • ilun
      4
    • lukeblue
      8
    • art vandalay
      13
    • lumea imi spune iosif
      2
    • Baumwolle
      2
    • Dgeeko
      7


Recommended Posts

de data asta nu am timp prea mult pentru comentarii stufoase. Piesa, in afara de Pink Floyd, imi mai aduce aminte foarte bine de "Spatiu" a celor de la Compact (album "fata din vis"). :)

sunt de remarcat multi participanti, ca avem si de unde alege, dar, fara sa vreau sa supar pe nimeni, o sa enumar doar cativa care mi-au incantat urechile: Art V. :) , lukeblue (ton si improvizatie beton!), dgeekoo (foarte inventiv, excelente armonii pe chitara de fundal), dmc (in sfarsit ceva care i se potriveste ca o manusa :( ), Monyo (curajos spre haotic), ilun (asezat, asa cum stie el mai bine), EugenD (foarte bine si la de-astea!). alte mentiuni pentru Elethan, iulian, Marius T, si echipa deja cunoscuta burb&cotton B) . tuturor celorlalti participanti, mult succes pe viitor!

votul l-a primit lukeblue. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daca as fi rau, as zice ca ar trebui inchis topicul...oricum dmc nu il mai poate ajunge pe Art V...dar nu sunt rau si deci, nu zic!

 

:):):) mai, pe bune, las-o balta! tine-ti frustrarile acasa si da-mi pace. esti oleaca posedat de duelul asta, tre sa te relaxezi. craciun fericit si ia-o mai moale cu obsesiile marunte, ca nu te ajuta sa prosperi :(

Link to comment
Share on other sites

craciun fericit si ia-o mai moale cu obsesiile marunte, ca nu te ajuta sa prosperi :)

 

Craciun fericit si tie! si apropo de "obsesii marunte", ai dreptate, tu nu poti fi decat o obsesie marunta!

Edited by nico
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.