www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Na, Cum Va Place Noua Piesa Zadar - Love2Love?


DAN Tudor
 Share

Recommended Posts

same great genre fusion quality you've been using us to :D e super tare!!! si videoclipul v-a iesit super misto, mai ales datorita personajelor, exceptional alese!!!!!!! nu stiu unde i-ati gasit, dar au facut diferenta intre un super super clip sau unul mediocru, fumat, cum probabil ne-ar fi iesit multor altora daca n-aveam inspiratia necesara in casting :) geniala inca o data! Oh si pls pls pls mai scoateti o piesa in genul Melancholia cu un mega bitchin' 80's-like guitar solooo :D PLS

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suportati si critici ca pana acum doar v-am lautat? :)

Clipul bine regizat, bine filmat, bine montat, etc. Era si mai bine daca era pus pe youtube 1080. Sunt aproape sigur ca a fost fimat full HD si ar fi pacat sa se piarda din calitatea video doar din neglijenta.

 

Piesa... N-am nimic deosebit sa-i reprosez, dar parca e cam comerciala pentru ce va poate pielea. Sa inteleg ca vreti pe tv/radio? :D

Desi imi plac mai multe piese de la voi, asta nu. Insa e doar o optiune personala deci nu se pune. Totusi, e cam lunga in ciuda faptului ca aparent nu se intampla mare lucru acolo.

 

Si o ultima chestie pe care n-ai cum sa n-o remarci. Desi n-am nimic cu comunitatea gay, din contra am avut colegi, amici, e ok, e dreptul fiecaruia sa faca ce vrea... Parca n-as simti totusi nevoia de demonstatii explicite. Am inteles despre ce e vorba si care e rolul lor acolo (love, love, love) insa...

 

Latura feminina a comunatii e ok, n-am obiectii :)

 

Una peste alta voi sa fiti sanatosi, ca oricum n-ai cum sa multumesti pe toata lumea...

Edited by sam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ah... in tara asta din muzica *de sub pamant* nu poti traii ! Ca sa mai prinzi un concert la o zi de oras,ca sa-ti scoti macar cheltuielilii de bere ,e nevoie si de muzica din asta...

Piesa facuta intr-o varianta mai rock,cu trupa ne-ar place si noua mai mult,dar nu la *media* ! ...astia cand aud o chitara,zici ca-l aud pe satan ! :)

Piesa am scurtat-o cat s-a putut...live ar fii mai lunga,na...asa a iesit...cam cat dureaza un act sexual :))

Da...partea gay din video ne deranjeaza pe toti (in afara de cei care le place :clown: ) si ceea lesby ne place,dar fai sa nu fim rasisti ! :)

Normal ca se poate si mai bine si mai rau....cum da Dumnezeu !

TRAIASCA VIITORU SI TRECUTU,ca prezentu e MORT ! :)

:fuckoff:

Link to comment
Share on other sites

cam cat dureaza un act sexual :)

la iepuri. :lol:

 

 

Sincer, imi place si nu-mi place. Imi place vocea, dar nu-mi place compozitia per total. Dar sunt subiectiv!

Vreau sa aud asta la radio decat 90% din balariile actuale. Plus ca mereu imi plac oamenii care sunt noi pe radio!

Hai! Sa va vad la GuerriLive!

Edited by lefmir
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piesa este OK ,trecem peste gusturi si idei /asteptari ,,este OK ptr o piesa Radio ...putin mai slefuita poate deveni o super piesa ..

In orice caz fata de ce se da la Radio este super buna ..

Video-ul e un video destul de monoton ,nu-l punem la socoteala ...daca nu-i altul este OK ptr youtube ...indiferent al cui este ..

Edited by karpi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nu-s un metalhead inrait, da` clipul asta zic sa-l stergeti si sa mergeti cu el... unde vreti, inapoi de unde...

Nota 10 FiveseveN de data asta ca v-a prins :respect:

Muzica-i pentru gay, travestiti, etc, eu nu l-am putut asculta mai mult de jumatate asa de rau m-a plictisit. Cu un looper cu 2 canale gen RC-30 de poate face o piesa mai interesanta decat asta.

 

Edit: Pentru cine vrea sa se distreze, acuma vad si eu - mama ce bornau conduce aia de la minutul 3:00! :rcain:

Edited by alinu_tau
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

SINCER:pesa e...vama veche pe fata,IARASI/DIN NOU/ AGAIN...

clipu e ...hai sa zicem ca toti cei implicati si aia de le place is gay si ar trebui sa se adune laolalta sa faca un trenulet.

 

Eu nu-s un metalhead inrait, da` clipul asta zic sa-l stergeti si sa mergeti cu el... unde vreti, inapoi de unde...

Nota 10 FiveseveN de data asta ca v-a prins :respect:

Muzica-i pentru gay, travestiti, etc, eu nu l-am putut asculta mai mult de jumatate asa de rau m-a plictisit. Cu un looper cu 2 canale gen RC-30 de poate face o piesa mai interesanta decat asta.

 

Edit: Pentru cine vrea sa se distreze, acuma vad si eu - mama ce bornau conduce aia de la minutul 3:00! :rcain:

:))),da sa vezi ce bornau isi faceau aia de la min 1;40 in pauzele dintre filmari ...cam atat ca borasc !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

SINCER:pesa e...vama veche pe fata,IARASI/DIN NOU/ AGAIN...

clipu e ...hai sa zicem ca toti cei implicati si aia de le place is gay si ar trebui sa se adune laolalta sa faca un trenulet.

 

 

:))),da sa vezi ce bornau isi faceau aia de la min 1;40 in pauzele dintre filmari ...cam atat ca borasc !!!

Succes ! lasa-ne sa auzim si noi dupa ce faci !daca ai ascultat pan la 3.00 ai ascultat mai mult de jumate ! :)) si inca ceva : cine e VAMA VECHE ? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.