www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Amt Ss-20 Distors-Drive-Preamp Pe Lampa Nu Mosfet


Recommended Posts

Pret: 200 euro
Localitate: rm valcea
Contact: adi_din_valcea@yahoo.com
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi


salut,am de vanzare acest amt ss20 care are doua swich distors si drive separat si preamp pe lampa este facut de un tip din siberia care acm lucreaza pt americani,la thomann se vinde varianta de amt ss 20 cu mosfet ,acesta este pe lampa handmade,unul din distorsurile bune pe care le am avut.uitati un demo cu el,

,la thomann cu transport ar fi 330 euro si este pe mosfet,acesta a fost adus din state(SUA)si s a cantat doar in casa de proba pe el.eu am mai avut unul si l am vandut tot aici pe rgc cu 300 euro acesta pe care al vand acm este de la un coleg de al meu chitarist care si l a cumparat din america pt ca ia placut cel pe care al aveam eu care acm a ajuns la mine la un schimb cu un drive pete cornish si diferenta de bani.schimburi si iar schimburi:)

 

uitati aici un demo cu el.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eu am zis 330 pt ca mi a luat 30 euro transport la ce am cumparat de la thomann,acm au scazut la 20 euro,ne certam pt 10 euro?:)

 

eu am zis 330 pt ca mi a luat 30 euro transport la ce am cumparat de la thomann,acm au scazut la 20 euro,ne certam pt 10 euro? :)

facem o reducere ca sta degeaba prin casa 235 euro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.