www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ajutor Cu Bassul Epiphone Tobias Std Iv


Pala88
 Share

Recommended Posts

Salut. Eu detin modelul deluxe de aproximativ un an si sunt extraordinar de multumit de el. Constructia este foarte buna , finisaje mai bune ca la basi de 12-15 mil , un gat foarte comfortabil , sustain din belsug si o greutate redusa. Iti recomand sa pui un ban in plus si sa iei modelul deluxe avand in plus acel bass enchanter care face minuni si da prezenta si " coaie" basului. Singurul dezavantaj este vopseaua pe modelele deluxe fiind transamber ( lac la kilogram) se decoloreaza in locuri cu frecare mare (la mine sa intamplat pe partea de sus a corpuui unde freci incheietura daca canti cu pana)

Link to comment
Share on other sites

Detin modelul Deluxe de cateva saptamani si, pe langa faptul ca, asa cum a zis Radu, lacul nu este de cea mai buna calitate, bassul meu a venit cu actiunea cam joasa si a fost nevoie sa rog un prieten sa ma ajute sa o reglez, mie fiindu-mi frica sa nu stric ceva. Per total, modelul Deluxe IV este unul foarte bun si il recomand, in ciuda acestor mici "erori" de fabricare.

Link to comment
Share on other sites

Detin modelul Deluxe de cateva saptamani si, pe langa faptul ca, asa cum a zis Radu, lacul nu este de cea mai buna calitate, bassul meu a venit cu actiunea cam joasa si a fost nevoie sa rog un prieten sa ma ajute sa o reglez, mie fiindu-mi frica sa nu stric ceva. Per total, modelul Deluxe IV este unul foarte bun si il recomand, in ciuda acestor mici "erori" de fabricare.

 

Asta e o calitate, nu un defect, care oricum se regleaza dupa gust.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.