www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Reparatie Jcm800


baltazar181
 Share

Recommended Posts

Va multumesc pentru oferta, dar am tot ce imi trebuie. Sfaturi ocazionale cand ma impotmolesc undeva sunt binevenite si stiu ca dintr-alea primeam oricum. Barete cu cose nu am gasit in Romania iar varianta finala care va fi pusa in sasiu as vrea sa o fac sa arate "frumos", pana atunci mi le fac singurel. Ati mentionat Comet Electronic, dar nu le-am gasit pe site asa ceva.

La Comet am spus ca au conzi WIMA,barete au aici http://www.adelectrocom.ro/advanced_search_result.php?keywords=bareta+cose+&x=0&y=0

 

Pentru mine acum nu ar fi mai ieftin. Pe ce am prin garaj nu dau nimic si ... am cam tot pentru ampul asta, doar sa le pun cap la cap. Daca aveam lampi, trafuri de iesire si de alimentare corespunzatoare probabil mergeam pe alea. Dar toate la timpul lor. Urmeaza sa fiu blagoslovit de Viobio :respect: cu 2 rusoaice pe post de finale intr-un viitor proiect. Ca biochimist, mai bine sa o iau pe indelete cu electronica. Ajung eu si la full lampa ;)

:yay: intotdeauna stim ce e mai bine pt noi,timp sa fie :yay:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.