www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sectiune Pentru Anunturi De Furturi


ggedamed
 Share

Recommended Posts

buna ideea,dar ma indoiesc ca exista stupizi care sa vanda furaciuni pe forum...

 

Ai fi surprins. Administram un site de anunturi si m-a cautat de cateva ori militia sa le dau IP-uri. Evident ca le-am dat toate datele si oricum le-as taia mainile furaciosilor. Nu subestima prostia...

Edited by sam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O poveste reala de pe RGC .Unu din Bucuresti si unu din Cluj s-au inteles sa schimbe doua scule,

 

Asta din Cluj ii trimite celuilalt produsul,dupa care ala face pe prostul si nu mai trimite nimic inapoi.Dupa vreo doua luni omul nostru scoate la vanzare chiar pe RGC produsul :w00t:

 

Cred ca ar fi binevenita o sectiune de furturi/inselaciuni la mica publicitate.

Link to comment
Share on other sites

poate se pun la vanzare pe alte site-uri...

 

eu sunt de parere ca ar fi util sa existe aici un topic sticky, fara comment-uri, in care sa se prezinte situatia de fapt si instrumentul in cauza, poate chiar si date de contact. si poate ar fi bine ca doar pozele si datele de contact sa fie vizibile pt toata lumea, iar alte detalii scrise, gen serial number, model etc sa fie vizibile doar pt membrii cu un anumit nr. de posturi, ca sa nu poata fi gasite la un search pe google.

astfel, daca cineva gaseste la vanzare un astfel de instrument sau exista un dubiu, ii comunica link-ul sau alte date proprietarului si de acolo mai departe acesta se descurca singur...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.