www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Wrecking Ball - Miley Cyrus (Piano Cover)


Andro Alex
 Share

Recommended Posts

Sa stii ca gusturile se discuta. Chiar se foarte discuta atunci cand e vorba de muzica si arta.

 

Daca nu s-ar discuta de ce naiba am mai avea critici de arta?

 

Asta cu "gusturile nu se discuta" e o prostie moderna. Dar oricat de moderna ar fi tot prostie ramane.

 

Aici e vorba de altceva! Am vrut sa-i fac un cadou la un prieten. Ii place enorm piesa asta si de asemenea ii place mult pianul asa ca i-am facut un piano cover cadou! Nici eu nu sunt fan Miley Cyrus, si toate rahaturile comerciale! :) Dar nu ma simt nici prost ca am facut un cover la piesa asta! Multumesc de feedback!

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg comentariile de mai sus. Care-i problema daca omul si-a ales piesa asta? Domnilor, nu mai atacati MUZICA din cauza PERSOANEI care-o canta. Acum sariti toti cu gura pe mine, piesa imi place si mi se pare cat de cat gandita. Inca astept ziua in care prejudecatile nu vor mai exista printre romani! Dragilor, muzica vine de undeva de sus, conteaza cum o canti!! Muzica (partitura) nu poate fi un gunoi, e gunoi pentru ca unii fac un gunoi din ea, pentru ca se folosesc instrumente sintetizate etc. Notele sunt tot alea fratilor, nu musca, nu dau dureri de cap! Ca tipa asta nu are habar de muzica, bine, dar compozitia in sine, ce vina are ea saraca ca a iesit din gura fetei asteia mai intai?

Edited by iulia_i
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.