www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Harley Benton Powerplant & Harley Benton Powerplant Junior


andrei91
 Share

Recommended Posts

Salut !

 

Sunt in cautare de o sursa OK la un pret bun. Am gasit aceste 2 modele de la Harley Benton si m-au facut putin curios. As vrea sa cer cateva pareri pe forum in cazul in care le-a folosit cineva sau cunoaste pe cineva care are, si cam ce parere si-a facut dupa ce le-a folosit.

 

 

 

Mersi mult !

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu am power plant junior si sunt foarte multumit de ea. Are 5 iesiri izolate, e micuta, vine cu tot felul de cabluri de diferite lungimi + daisy chain. Nu baga zgomot de fond! Power plant cea simpla are unele probleme cu zgomotul , nefiind izolate iesirile. IMO, go for the junior!

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu am power plant junior si sunt foarte multumit de ea. Are 5 iesiri izolate, e micuta, vine cu tot felul de cabluri de diferite lungimi + daisy chain. Nu baga zgomot de fond! Power plant cea simpla are unele probleme cu zgomotul , nefiind izolate iesirile. IMO, go for the junior!

ideea e ca am nevoie de 3 iesiri de 9 v izolate si nu as fi dat 500 de lei pe o sursa doar pt atat ... Mersi mult de raspuns ! apreciez

 

eu il am pe cel standard si nu imi face nici un fel de probleme

 

http://www.google.ro...ved=0CD0Q9QEwAw

diferenta intre surse ma gandesc ca nu este, numai ca mno nu prea am ce face cu atatea iesiri :D .. Mersi de raspuns

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.