www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Anunt Pentru Toti Oamenii Talentati


Numby
 Share

Recommended Posts

Salutare Oameni buni. Televiziunea eStrada TV, lanseaza invitatie tuturor artistilor. Esti cantaret, instrumetist, dansator, scriitor, actor, comediant, compozitor sau orice alt fel de artist si crezi ca ai ceva de transmis tarii intregi? Vino sa ni te alaturi pe micul ecran. eStrada TV organizeaza un concurs televizat, unde vor fi premiati ci mai buni! Pentru mai multe detalii si inscrieri ne puteti contacta la adresa de mail andriesvalentin@gmail.com si telefonul 0727042774. Mult succes.

Link to comment
Share on other sites

Aduc o precizare anuntului de mai devreme.

 

Televiziunea are sediul in Bucuresti. Pentru cei ce nu pot ajunge, din motive obiective, vom introduce varianta de material. Video, audio, etc.

 

Misiunea este sa promovam cati mai multi artisti cu un talent REAL, nu toate deseurile prezente in alte emisiuni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

http://www.mediafax.ro/cultura-media/estrada-tv-televiziunea-fostului-deputat-valentin-iliescu-a-primit-licenta-de-la-cna-11033557

 

articolul e de anul trecut dar nah. Cu o simpla cautare pe google ar fi aflat lumea despre ce si cum.

 

eu n-am auzit de televiziunea asta! am impresia ca e vreun impresar in spatele anuntului. sunt din bucuresti si nimeni nu stie de televiziunea asta sau de ceva televizat cu si despre oameni talentati .

Edited by ADIDAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.