www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stativ Pentru 3 Chitare Sau 3 Stative Simple


johnyd1990
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Pitesti


Contact: johnyd1990@yahoo.com


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Nu accept schimburi
Cumpar stativ pentru 3 chitare(o acustica, un bas si o electrica) sau trei stative simple. M-am gandit la aproximativ 40ron/stativ simplu sau 120ron/stativ multiplu(cu posibilitatea sustinerii a 3 chitare). De preferat, celor din Bucuresti sau Pitesti le este adresat acest anunt(nu as dori sa mai platesc si transportul). Pentru cei din provincie(fara Pitesti) as fi de acord cu plata a 1/2 din costul transportului.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru raspuns bandibalog. As avea totusi o intrebare: Soundcreation are sediu si in Bucuresti? Stiam ca are in Timisoara. Daca as vrea sa iau de la ei, as plati inca 25ron transport.

 

Multumesc pentru raspuns Sorin. Ai vreo experienta cu acel tip de stativ? Cat este de stabil?Ma gandesc in special la varianta cand sunt 2 chitare puse pe el.(sa ziceam ca atunci cand e doar una pusa pe el, se comporta ca unul simplu, deci este stabil...parerea mea.).

Link to comment
Share on other sites

am avut unul pus la dispozitie de organizatorii unei cantari, am avut in el un bas, o electrica si o electroacustica concomitent, si 2 odata- basul si electrica. nu a avut nici cea mai mica problema cu stabilitatea. singurul lucru mai dificil e sa fie mutat cu chitarele pe el.

Link to comment
Share on other sites

am avut unul pus la dispozitie de organizatorii unei cantari, am avut in el un bas, o electrica si o electroacustica concomitent, si 2 odata- basul si electrica. nu a avut nici cea mai mica problema cu stabilitatea. singurul lucru mai dificil e sa fie mutat cu chitarele pe el.

Multumesc pentru raspuns!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.