www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Grr...


Stefan
 Share

Recommended Posts

Vad ca unii iar nu-si vad de lungul nasului. Marcel iar m-a facut in toate felurile, ca de, acu e purcel. Ce sa mai zic, unii chiar nu se pot abtine. Rog a se lua masuri, chiar daca mesajul respectiv a fost trimis pe PM. Asa ceva este inadmisibil, n-am injurat pe nimeni si nu m-am luat de nimeni :)

 

Atasez si Pm-ul respectiv.

 

P.s nu sunt victima doar ca ma enerveaza cacatii de genul asta. Marcele sa-ti reamintesc ca am fost din a 2-a zi pe forumul asta si stiu cum era la inceput si cum a ajuns acum :| Du-te pe forumul coolgirl daca vrei sa te distrezi.

[...]

Bafta marcele in lumea inconjuratoare :) sunt sigur ca esti inconjurat numai de porcine, bovine si alte animale de genu!

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

geologu daca ar fi fost prima oara as fi zis. poate-ti amintesti sau poate nu ca marcel a fost banat 999 de zile pt injuraturi si altele. Si apoi prin bunavointa adminilor i-a fost scos banul. Deci cum am zis nu e prima oara. Cum te-ai simti daca eu acus te-as face cu ou si otet pt ceva ce mi-ai zis tu intr-un topic? Iti zic eu ca nu ti-ar pica prea bine. Numai bine

Link to comment
Share on other sites

Stii care e treaba. Am preferat sa fiu civilizat, ca nu mi-era greu sa ii raspund cu aceeasi moneda. Probabil ca asta o sa fac sau o sa renunt de tot de la acest "forum". M-am saturat de scandaluri, injuraturi, purcei si oameni care se cred zei. Si n-am rabufnit, doar am vrut sa atrag atentia moderatorilor de pe forum. Sunt o persoana calma de fel :) Noi sa fim sanatosi :)

Edited by Stefan
Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

bai Stefane dar nah nu poti sa raspunzi si tu, tre sa t duci neaparat la admini sa urli "tati tati", oricum sa stii ca marcel e un om pasnic n-are el treaba, pe forum se mai agita si el :) ,dar totusi zici ca n-ai jignit pe nimeni in viata ta si totusi zici ca te enerveaza "cacatii de genu asta" (cacatii e un termen politicos un gen de Domnul sa inteleg) vezi ca si marcel are o varsta totusi, si btw fii si tu barbat nu te mai agita la orice afirmatie gandeste-te ca intr-o conversatie normala intre baieti la o bere cred ca cuvantul cu P iese in evidenta la fiecare 1min

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

Inseamna ca ati crescut intr-o cocina, no comment. :) Uatever, fie ca tine. Sper sa n-ajungi sa ai si tu parte de d-astea.

lol, mersi ma, esti un dragutz, stai tu calm ca nu ajung eu sa am parte de d-astea si daca ajung nu o sa postez aci, esti un norocos daca nu ai avut parte de injurii pana acu sau poate ai crescut ca o floare la borcan

Link to comment
Share on other sites

i-am dat lui marcel warn pentru ca a recidivat si vorbisem o treaba cu el.

Nu mi-e rusine nici cu tine Stefan. Daca esti asa de superior pe cat zici atunci de ce recurgi la medote similare ? Faptul ca ai postat PM-ul ala nu poate decat sa te discrediteze.

Mult succes pe forumurile inocente frecventate de tine inca de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa nicidecum nu-s superior si nici nu ma cred. Asa ma alinta marcel cu "cacatule". Si tocmai ca n-am recurs la metode similare. Asa mi s-a parut mie bine sa postez Pm-ul. Poate ca n-a fost tocmai bine, nu stiu, asa am avut eu impresia atunci. Mult succes si tie pe forumul asta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.