www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fender Custom Cu Boxe, Sistem Hi-Fi


Recommended Posts

Pret: 350 Euro


Localitate: Aiud


Contact: geogri60@yahoo.com


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
Ma intereseaza niste boxe(sistem) hi-fi (150-200 Watt)-carcasa din lemn (nu placaje) :)). Pot oferi pe ele o chitara Fender custom

 

(corp Fender ,gat Squeier , doze fender ),evaluata la 350 euro.

 

Poze reale cu instrumentul trimit pe mail celor cu adevarat interesati.

 

Contact PM ,aici pe site sau geogri60@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Deci alt anunt shady,fratilor m-am saturat de dume de astea,mergi pe okazii cu texte de genu',numai pentru cunoscatori/avansati si cu adevarat interesati,numai din modul in care ai formulat acest anunt am inteles multe,de chitara ta din titlul fender custom care mai apoi are doar corp Fender si gat ''Squeier'' +doze fender,''evaluata''(de catre cine sau cum,cand nici macar nu ai pus o mica poveste depre cum a ajuns chitara ''fender custom'' sau macar cateva poze)la 350 euro.Vrei sa vinzi sau sa faci ceva,fi sincer,pune poze,pune un mic istoric despre chitara,sa vedem de pe ce tip de fender e body-ul(model/an/lemn.etc),gatul de pe ce ''Squeier'' la fel(model/an/lemn/etc),dozele si alea,au venit de pe alt fender,au venit odata cu body-ul,hardware-ul de pe body e tot fender?Incearca si nu te supara si nu mi da povesti cum ca nu ai timp sa scrii aici si ca mai bine vorbesti la telefon sau chestii de genu.Stima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ochei . Chitara o am de la utilizatorul rgc , "miki" din Sf.Gheorghe. El daca este amabil (ca am vazut ca a citit acest topic) poate sa va spuna exact ce este cu aceasta chitara .Eu doar i-am schimbat corzile si am intretinut-o.

 

Acum :

 

- Nu scrie in anunt ca ma adresez "cunoscatorilor avansati" , scrie ca trimit poze celor interesati ( poate omul vrea sa-i fac vreo 20-30 de poze la chitara ,cu un aparat foto cu rezolutie mare, la lumina naturala) (evident nu incarca nimeni atatea poze la un anunt pe rgc.)

 

- Chitara este evaluata DE MINE la pretul de 350 Euro , din moment ce este a mea . Nu oblig pe nimeni sa o cumpere. ( vorba unui prieten care mai vinde chitari pe acest forum : "atat consider eu ca merita chitara mea"

 

- Nu ma supar pentru critici inteligente si constructive

 

- Nu incerc sa fraieresc pe nimeni .Daca utilizatorul "miki" m-a fraierit cand am facut schimbul sa fie sanatos (are un feedback bun si pare un om serios),eu raman cu chitara in caz ca nu o vrea nimeni.

 

- Nu ma grabesc sa fac schimbul , nu vreau sa ma scap de chitara , s-a ivit acum okazia sa ma mut in sfarsit intr-o casa pe pamant si acolo pot utiliza boxe mai puternice decat cele pe care le am acum la bloc.

 

Cateva poze cu chitara :

post-12007-0-69991800-1382267241_thumb.jpg

post-12007-0-56807900-1382267251_thumb.jpg

post-12007-0-74256300-1382267260_thumb.jpg

post-12007-0-18654200-1382267272_thumb.jpg

post-12007-0-54960600-1382267281_thumb.jpg

post-12007-0-66965300-1382267293_thumb.jpg

post-12007-0-81174500-1382267306_thumb.jpg

post-12007-0-03053800-1382267321_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

".Daca utilizatorul "miki" m-a fraierit cand am facut schimbul sa fie sanatos (are un feedback bun si pare un om serios),eu raman cu chitara in caz ca nu o vrea nimeni."sa zicem ca nu am observat,e o greseala nevinovata.daca te ajuta cu ceva: http://forums.rgc.ro/topic/80128-st-george-custom-builders/page__fromsearch__1 si http://forums.rgc.ro/topic/80129-fendersquier-strat/page__fromsearch__1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.