www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Top Locatii De Cantat


levi.h
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Daca stiti un club, pub, bar, beci ...etc. ori unde in tara( sau p-afara) unde se poate canta, dati un nume, poate un contact, un feedback, daca aveti filmari, poze, orice ar ajuta la promovarea locurilor bune, asa sa stie omul daca e sa plece in turneu pe unde sa apuce.

 

De exemplu in Pitesti sunt cateva locatii bune, Old Society, Club Live, Hush, Barock, RagnaRock, si CubA.

In Curtea de Arges este My Club dar merge numai pe terasa vara, pe timp de iarna se poate canta doar acustic ca e foarte mic interiorul dar merita si asa ca e lume buna.

 

Ne vedem pe scena!

 

No'Rock!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

La tine?

Ai sonorizare?

Venim cu prosoapele de-acasa?

Ai dat tonul, si eu care incepusem sa cred ca esti om serios....

Ca de obicei cand incerci sa faci ceva folositor apar si cei ce fac topicul sa devieze de la curs.

Fac apel la un minim bun simt, mai exista asa ceva pe forumul asta?

 

 

Sa continuam:

 

In Brasov eu stiu de Rockstadt si Times, mai stiti vre-un loc?

 

 

No'Rock!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Talcioc cultural- suceava vor venii oameni de toate genurile si destul de multi si 31 motors am vazut ca ii specificat deja...recomand si eu fiindca am cantat de 2 ori in aceasta locatie doar ca trebuie sa recunosc ca nu a venit foarte mult public:-)in casa luca la radauti am avut 120 de spectatori lucru frumos deoarece orasul Radauti este un oras mic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.