www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Squier Vintage Modified Jazz Bass


leavyou
 Share

Recommended Posts

Pret: 1800 RON


Localitate: tg-jiu


Contact: 0765665401


Link producator: http://guitarshop.ro/chitara-bass-squier-vintage-modified-jazz-bass_p1452.html


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
vand bas Squire by Fender bas cu 4 coarde,impecabil din toate punctele de vedere.nu sunt basist ci chitarist dar suna bestial basul.

post-14983-0-43874000-1380356201_thumb.jpg

post-14983-0-67192600-1380356210_thumb.jpg

post-14983-0-31769400-1380356224_thumb.jpg

post-14983-0-57626400-1380356242_thumb.jpg

post-14983-0-03752600-1380356255_thumb.jpg

post-14983-0-23478200-1380356268_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

se poate sa gresesc ???crezi ca aici e vorba de hoti sau de prosti ??daca tot te pricepi te rog sa imi explici diferenta(nu cea de pret).uita-te mai bine si vezi ca am vandut multe scule si nu m-a injurat nimeni pt teapa.eu acolo am gasit-o.nu sunt basist si vreau sa il vand.

 

si modelul care zici matale ca ar fi al meu pe site lor e 499,99 dolari.asa ca.........as vrea sa nu mai faca lumea diverse comentarii contra sau macar sa vina cu detalii.chiar vreau sa stiu diferenta.

Link to comment
Share on other sites

se poate sa gresesc ???crezi ca aici e vorba de hoti sau de prosti ??daca tot te pricepi te rog sa imi explici diferenta(nu cea de pret).uita-te mai bine si vezi ca am vandut multe scule si nu m-a injurat nimeni pt teapa.eu acolo am gasit-o.nu sunt basist si vreau sa il vand.

 

si modelul care zici matale ca ar fi al meu pe site lor e 499,99 dolari.asa ca.........as vrea sa nu mai faca lumea diverse comentarii contra sau macar sa vina cu detalii.chiar vreau sa stiu diferenta.

 

Pe site-ul lor e preţul MSRP. Preţul ăsta n-are legătură cu preţul de pe raft. Ăsta se pune întotdeauna mai mare decât cel cu care se vinde chitara în final. Chitara ta se vinde, în România, cu 1275 lei. Nouă, cu factură şi garanţie, în stoc la Guitarshop.

 

Ce-mi place mie de voi, după ce că vă faceţi că vindeţi Fender, când de fapt vindeţi Squier, iar cineva vă atrage atenţia, tot voi veniţi cu multe semne de întrebare şi cu un ton agresiv. Dacă nu ţi-a mers măgăria, măcar ai decenţa să te faci mic şi să taci naibii din gură. Când ai căutat MSRP-ul, l-ai găsit repede pe ăla de Squier, dar când ai arătat preţul de magazin, nu ştiu de ce, te-ai oprit la Fender. Eşti nesimţit, stai jos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pentru Simon 600 lei e bine ?chitara bas a fost vazuta de 2 baieti care nu sunt evaluatori dar stiu mai bine ca mine in ale basului ca as putea sa o pun la 18 sa o dau cu 15.din punctul meu de vedere o pot da cu 4 milioane fara sa ies in pierdere .la mine asta se cheama business.la altii hotie.eu fratilor cand caut ceva si gasesc aiureli nu cumpar.e simplu.

in ceea ce priveste bunul simt prietene, daca eu nu am ,macar ai putea avea tu.nu gasesti ca esti mai nesimtit cu cel putin un pic decat mine?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Si acuma ca sa-ti dai seama ce prostie ai mai zis, MSRP-ul e 500$, dupa spusele tale, iar calculat la cursul BNR de astazi iese ~1625 de Lei.

Sincer e exagerat de mare pretul cerut de tine.

Bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

scuze oameni buni,dar asa sariti la chestia asta ca copii din gradinita.si prostul stie ca e squier si cu cat se vinde.nu pot sa cred ca exista cineva de pe RGC ,care nu face o suta de ori calcule in capul lui cati bani are si ce chitara bass sa-si ia.si vine Craciunul, mai bine sa fim macar 2 saptamani fara ura si dume de 2 bani cu cat se vinde chitara.respect RGC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.