www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

bagati aici REDUCERI de sarbatori !


gicacontra
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson

nu m-am prins de ce i s-a sters postul lui cri050871? :| ce forum comunist

 

Fiindca el reprezinta o firma. Publicitatea e gratuita pentru persoane fizice. Cele juridice in principiu, n-au voie sa isi faca reclama pe forum. IN schimb cumpara spatiu publicitar. Asa e in toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

asa. omu a intrebat de reduceri. si "firma" i-a raspuns. nu era on-topic or what? chit ca era firma sau nu. acuma daca eu imi fac user cu numele microsoft imi iau ban?

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

asa. omu a intrebat de reduceri. si "firma" i-a raspuns. nu era on-topic or what? chit ca era firma sau nu. acuma daca eu imi fac user cu numele microsoft imi iau ban?

 

 

daca punea altcineva anuntul, poate era alta treaba, dar sa iti faci reclama singur si moca e cam mult :)

Link to comment
Share on other sites

pai cine ar fi trebuit sa puna anuntsu ca sa poata omu sa raspunda? pana la urma e forum de chitarishti naibii.

Edited by h00k
Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Ba, fac si eu reduceri de sarbatori. Reduc cantitatea de bautura consumata, cantitatea de bani data pe cadouri inutile, cantitatea de tigari pe care o fumeaza altii (vad eu cum fac cu asta ultima).

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei ,

Grosmann foarte rar a contribuit util la perpetuarea forumului. Majoritatea posturilor sale sunt reclame si prin urmare au fost tratate ca atare.

 

Nu am discriminat pe nimeni cand a spus "au scula y la magazinul X (si nu de putine ori a fost chiar magazinul individului de mai sus)" pentru ca a fost o informare dezinteresata, o mana de ajutor. Nu vom lua masuri impotriva nimanui pentru ca a vrut sa ajute. Sper sa faceti diferenta intre urmarirea interesului propriu si omenie.

Puteti sa discutati despre ce doriti atata timp cat aveti intentii decente si nemercantile.

Mi-as dori sa nu mai vad discutii de genul asta. Sunt lucruri mai interesante pe lumea asta si cu mult mai utile!

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei ,

Grosmann foarte rar a contribuit util la perpetuarea forumului. Majoritatea posturilor sale sunt reclame si prin urmare au fost tratate ca atare.

 

Nu am discriminat pe nimeni cand a spus "au scula y la magazinul X (si nu de putine ori a fost chiar magazinul individului de mai sus)" pentru ca a fost o informare dezinteresata, o mana de ajutor. Nu vom lua masuri impotriva nimanui pentru ca a vrut sa ajute. Sper sa faceti diferenta intre urmarirea interesului propriu si omenie.

Puteti sa discutati despre ce doriti atata timp cat aveti intentii decente si nemercantile.

Mi-as dori sa nu mai vad discutii de genul asta. Sunt lucruri mai interesante pe lumea asta si cu mult mai utile!

Cu alte cuvinte, grosman e persona non grata, nu v-ati dat seama pina acum? Deal with it.

 

 

Mda, da nu se mai dau cu buletinu...

Macar acu' poti sa iei credit din ######...

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

nu m-am prins de ce i s-a sters postul lui cri050871? :| ce forum comunist

Oh my god, you deleted cri050871's post ! You bastards!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest anghelescu

exista pe musiciansfriend.com niste special packages de la epiphone, fender si nu numai.exista un package d ela epiphone, cu les paul, amp epiphone studio nush mai cum de 10W sau 15W la 300$ ...

Si mai scria ceva acolo ..de fapt....intrati pe www.musiciansfriend.com si gasitit tot felu de oferte. bafta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.