www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Mandolina Hora Portughez


Guest alehandro
 Share

Recommended Posts

Guest alehandro

Pret: 370


Localitate: Bucuresti


Contact: 0720045455


Stare: Nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi
Vand mandolina Hora model Portughez cumparata anul trecut in octombrie.Nu cred ca a fost scoasa din husa de 3-4 ori,pretul este de 370 ron discutabil,ea a fost cu tot cu husa 430 ron in magazin.Alexandru ma cheama ,nu stau pe net si ma gasiti la telefon (0720045455),multumesc.

post-16412-0-91477300-1378913828_thumb.jpg

post-16412-0-72562700-1378913871_thumb.jpg

post-16412-0-79110300-1378913886_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest alehandro

Cred ca este exagerat pretul...este mai ieftina in magazin, 323 lei mandolina + 34 lei husa = 357 lei , sa nu mai vorbim de faptul ca este noua cu garantie . Poti verifica verifica la magazinul Rapsodia .

Am specificat ca detin factura,se poate verifica si la magazin,daca te intereseaza mai discutam,daca nu,pastreaza-ti parerile pentru tine si nu mai polua topicul,multumesc frumos!
Link to comment
Share on other sites

Am specificat ca detin factura,se poate verifica si la magazin,daca te intereseaza mai discutam,daca nu,pastreaza-ti parerile pentru tine si nu mai polua topicul,multumesc frumos!

 

1. Nu vad unde ai specificat ca detii factura.

2. Nu mi-am exprimat o parere , este o constatare pe care o poate face oricine, speram doar sa vad un pret corect, in cazul de fata nu sunt interesat, imi cer scuze si iti doresc success !

 

Link to comment
Share on other sites

Guest alehandro

Daca am spus ca a fost achizitionata din magazin in octombrie,normal ca am si factura,dar poate cu ochelari ai fi vazut mai bine:cat despre preturi ''corecte'',mai cauta,poate gasesti.Mandolina este nou nouta,a cumparat-o tatal meu si nu stiu daca a cantat la ea de 2-3 ori,s-a plictisit repede dandu-si seama ca are degetele prea groase(asa suna motivatia lui)Daca sunt si alte neclaritati pot sa va ajut cu placere,o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.