www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[inchiriez] Sala De Repetitii


hihi
 Share

Recommended Posts

Guest superbike
Pff. Am inteles cu ce fel de om discut. Vorbesti de parca sala ar fi o daramatura. Ia loc in banca, invata sa canti si apoi mai vorbim.

Sala e foarte buna, este izolata fonic, spatiul este generos, am incaput 6 persoane in conditiile in care am mai venit si cu doua clape. Ar fi nevoie de doua cuburi mai performante. Tobele suna excelent. Am semnat contract cu proprietarul (un domn mai in varsta) si ne-a dat si factura! Cam rar asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

salutare.. suntem ingrijorati pentru binele trupelor care vor repeta la aceasta sala deoarece:

 

in primul rand calitatea sunetului va face repetitia un cosmar si un prilej de adunat draci :)

 

cineva trebuie sa i anunte pe posesorii salii k de cateva decenii se canta cu contrafetze la tobe.. iar cubul de bas trebuie sa fie unul de bas nu o janghina de cub de chitara..

 

sunetul care se percepe in momentul cantarii este extrem, repet, extrem de infundat incat te face sa :)

 

mixerul de voce e ok.. macar atat..

 

nu ash fi scris acest post, daca suma perceputa pentru aceste conditii ar fi fost una decenta, dar avand in vedere k la acelasi pretz exista variante kre kiar isi merita banii, RECOMAND SABOTAREA PRIN NEPREZENTARE, pana cand conditiile vor fi la nivelul pietzei..

 

in alta ordine de idei, NU VA DUCETI.. :)

 

Semnat: niste clienti nemultumiti..

p.s. nu o luati personal!!!

 

Bafta baieti! sa aveti bani in portofel!

 

Doamne ajuta-ma! Acum.

Edited by danzefirelli
Link to comment
Share on other sites

Guest superbike
De astazi avem si aer conditionat :)

Da baieti, e super, e grozav, nu am fost de o saptamana si am gasit trei ampluri noi, cel de bass Warwik e demential, v-ati luat si suporturi de chitara iar de aerul conditionat ce sa mai spunem, da tata, astea da conditii. Am auzit ca Lapi v-a acordat si tobele pearl, suna exceptional premierul troian, sa tot repeti. Cand plecam,veneau unii de la Kanal D sa filmeze un

reportaj sau un interviu. I-am vazut si pe fotografii de la revista Bolero, ce cautau astia pe acolo? O inchiriati si pentru

filmari?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Morgan

cand l-am contactat pe domnul ovidiu am fost informat ca preturile au crescut fata de ce este afisat aici, acum e 20 ron/ ora(amati) si 25 ron/ ora (pearl). Consider ca ar fi fost frumos sa postati si aici modificarea de pret, sa nu se pacaleasca cineva care merge direct la sala , eventual fara bani suficienti la el.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
din proprie experienta (foarte recenta) preturile nu s-au schimbat ba chiar momentan e 15 lei ora cu pearlurile instalate

 

am aflat si eu ulterior, posibil sa fi fost o neintelegere intre cei doi patroni la momentul respectiv. Din pacate am uitat ce am scris aici, ca as fi rectificat ca sa nu aiba clientii informatii eronate si de la mine. Imi cer pe aceasta cale scuze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest knightwolf256

Am fost o singura data in aceasta sala si a fost naspa tipul de acolo , nu merita sa mergeti acolo !!! Dati-l naibii !! Plus ca e scump !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eu am fost doar de 2 ori, in diferite configuratii, insa am fost tratat foarte frumos, am vorbit ca intre oameni... Si pentru dotari si sunet, chiar nu am ce sa le reprosez, mai ales daca avem in vedere pretul, asa ca tin sa nu fiu de acord cu Knightwolf256. Tot cel mai bine este sa veniti la fata locului si sa vedeti singuri insa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest CrazySound
Mai sus scria amati 15, pearl 20. Acum se canta numai pe pearl (din pacate/din fericire, depinde cum vedeti). bafta

ati vandut amati sau...?

m-ar interesa daca pretul e 15 :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tobe Pearl + cinele, Fender FM212R, Crate GT212, Warwick Sweet 15. Patru microfoane pentru voce (Sennheiser, Shure, 2x AKG), stative de chitara, stativ pt clapa, cabluri. Aer conditionat, dozator apa, calculator + internet (pt diverse, taburi, muzica, youtube etc)

25 lei / ora

------------

De acum exista si posibilitatea de a face inregistrari (calitate de demo), in curand revin cu un mp3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.