www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Scarlat Fx Vinatge Chorus


cris floyd
 Share

Recommended Posts

Hello again dragi colegi in ale ghitarelor,

 

M-am bucurat nespus sa observ ca acest topic are peste 1400 de view-uri, asa ca , multumesc foarte mult !!!!

Astazi am terminat si o a doua versiune , mai imbunatatita, sunt tare curios sa vad ce "spuneti ".

 

Pentru ca mai multi oameni mi-au cerut schema,am postat-o pe blogul meu ( http://scarlatfx.blo...ech-corner.html) pentru cine doreste sa-l construiasca, mult succes. Veti observa ca effectul este construit in jurul cunoscutului PT2399.

 

Pentru cei care nu doresc sa-l construiasca si doresc sa-l achizitioneze gata facut, contactati-ma, pretul este 250Ron , insa pretul se poate negocia .

 

Am atasat de asemenea inca un videoclip pe care l-am filmat astazi, in timp ce ma jucam. Imi cer scuze pentru calitatea imaginii, sunetul e tras cu microfonul camerei de filmat .... Chorusul a fost trecut printr-un reverb si apoi direct in ampul meu solide state si cabinetul echipat cu un celestion de 12 inch.

 

 

Multumesc ,

 

Cristi

Edited by cris floyd
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.