www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Facaturi chinezesti


Blondu
 Share

Recommended Posts

Am gasit un site .. cu "Gibsoane", Fendere, Ibanezuri si alte nebunii scumpe, facute zic eu destul de bine la super preturi 200$ cu tot cu case..

 

Vedeti si voi pe www.mymusia.com .. si da-ti cu parerea.

Intrebarea este ... cate din chitarile de pe piata or fi tepe ca astea.. care au serie si tot ce trebuie si mai scrie si made in USA pe ele :))

As fi tare curios sa cant pe una.. Daca are careva cunoscuti prin Asia ar fi interesant de incercat una.. Ar sparge piata la noi :)

No need thank me for the tip :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest domnul Rig
Welcome to my shop ! i am a honest seller .I will give you my most beautiful and best things.These will give you good lucky and you will be happy.we honesty treat each customer,

I will be great pleasure for yours patronage and I'm looking forward to your discussion with me about craft arts or Musical instrument .

if you like my goods .Please you bid,if you purchase us a few items,we will give you offer a special discount combine shipping them and save money for you .Thank you for view.

OMG ROTFLMFAO!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Welcome to my shop ! i am a honest seller .I will give you my most beautiful and best things.These will give you good lucky and you will be happy.we honesty treat each customer,

I will be great pleasure for yours patronage and I'm looking forward to your discussion with me about craft arts or Musical instrument .

if you like my goods .Please you bid,if you purchase us a few items,we will give you offer a special discount combine shipping them and save money for you .Thank you for view.

:) hai ca asta e prea de tooot!!! :) :)

 

http://www.mymusia.com/product_info.php?cP...;products_id=75

Link to comment
Share on other sites

Faza super caterinca e ca eu am si vb cu chinezoiu.. pe messenger.

Ma rog.. ca omu e pe alta lume cu engleza.. si nu stia ce-i aia "pickup" sau "humbucker" dar face chitari.

Si serios chiar nu arata rau.

Numa ca problema e ca e f f f scump transportu in Romania..

O varianta mai eftina ar fi pana in state si din state in rom.. dar platesti pe trasnport cat pe chitara.. si nu prea face.

 

Oricum .. si eu sunt de acord de o cheta mica.. poate vedem cum e... s-ar putea sa avem surprize :)

 

BTW ... si ibanezurile .. arata ok :)

Link to comment
Share on other sites

kinda-lotta oftopic :

 

 

on-topic : ...adica imi miroase a cum sa traga chinezu banu de la tine...free, cu doar 100 de usd si 10 $ asigurare si chitara o primesti in viata anterioara...

 

...si cum a spus si raskolnikov(OffT:am reusit sa termin si eu Crima si Pedeapsa :( ) ar putea fi vorba si de frauda la comanda prin card...se practica la greu...am 300 de mega de tutoriale care iti explica cum se face...

 

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

bey acu vorbind ff serios, facem o cheta, si aducem aici un model d-ala mai de top asa sa ne facem o impresie, ce naiba din 2000 de membrii, daca baga fiecare 1 dolar luam gibson d la mama lui, de facaturile astea putem incerca toata gama...cine doneaza???

 

 

Si daca e tzeapa? sincer nici 30 de mii cat e un dolar nu dau pentru ca sa-i fie bine unui chinez...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Si daca e tzeapa? sincer nici 30 de mii cat e un dolar nu dau pentru ca sa-i fie bine unui chinez...

 

Asta e o gandire nu prea sanatoasa.

 

Pe de alta parte, desi pare ok, ideea cu banii la comun nu va functiona, pentru ca vor aparea neintelegeri in privinta proprietarului de drept al chitarei cumparate.

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

pai la 30jdemii cotizatia , cel mai interesant ar fii sa facem un duel al chitaristiilor tot cam cum a fost ala de dinainte (daca suna bine chitara bineinteles) si care e cel mai bun o primeste , in cel mai rau caz o dam unui nevoiash :( ca tot se practica :) oricum mai bine ca un reghin tot o sa fie :) dp cum arata :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.