www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Sa Imprim O Imagine De Album Pe Un Tricou ! Iasi, Help !


Guest Orphium
 Share

Recommended Posts

Guest Orphium

Pret: 0 RON


Localitate: Iasi


Contact: danielnistrean@gmail.com


Accept schimburi: Nu accept schimburi
Salut, doresc sa imprim un tricou cu trupa Lustre , albumul "Lost in lustrous night skies", calitatea sa fie buna, gen ca pe (beauty of pain), unde eu m-am interesat si am intrebat, chestii gen serigrafie la bucata nu fac, de aia va rog sa ma consultati, unde as putea sa imprim un tricou cu asta imagine si cam le ce pret si deoarece vin pe o zi din republica, in cat timp ? :P

post-27948-0-25879600-1374524255_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Orphium

Stiu 2 modele de tricouri care exista in vanzare) Si totusi pentru ultimul album sau cu emblema ultimului album nu exista nici un tricou, eu doresc ceva personalizat :)

Link to comment
Share on other sites

Era in Iulius Mall pe la ultimul etaj sau in Carrefour Felicia, in fiecare, cate un stand cu 'personalizari tricouri, cani, etc.' si le faceau destul de ok.

Mergi cu imaginea la ei, doar ca va trebui sa le duci un .png (sau un .psd ceva) care sa pastreze transparenta sa nu iasa logoul incardat de patrat alb.

Edited by alienkaze
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Orphium

Era in Iulius Mall pe la ultimul etaj sau in Carrefour Felicia, in fiecare, cate un stand cu 'personalizari tricouri, cani, etc.' si le faceau destul de ok.

Mergi cu imaginea la ei, doar ca va trebui sa le duci un .png (sau un .psd ceva) care sa pastreze transparenta sa nu iasa logoul incardat de patrat alb.

 

Pai imaginea originala in sine nu are margini albe, asta e de la rgc probabil :)

Edited by Orphium
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.