www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doze


Recommended Posts

Trecând peste faptul că vorbim de un produs estetic și faptul că-ți place ție cum sună e factorul primar, tu când ai să crești mare și vei avea ocazia să decizi destinul țării exercitându-ți dreptul la vot, ce vei face?

  1. Întrebi cât mai mulți oameni care e candidatul lor preferat și te conformezi orbește cu decizia majorității sau
  2. Încerci să afli aspectele relevante ale candidaților pentru a lua o decizie informată?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Asta e un exempu nefondat. Eu m-am interesat iar seymour Duncan mi se par mult mai bune dar vreau si o parere mai de "PRO" ca sa zic asa ca multi prieteni care canta la chitara mi-au recomandat sa-mi iau EMG 81-85 si nu DImebucker

N-are nici o noima destinul tarii cu asta. Nu am vurt alte detalii tehnice pentru ca pur si simplu oricat mi-ai explica anumiti termeni nu-i inteleg si nu vreau sa se deschida o discutie lunga si fara nici un rezultat cam cum mi s-a intamplat la fiecare post

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

multi prieteni care canta la chitara mi-au recomandat sa-mi iau EMG 81-85 si nu DImebucker

De ce? Și de ce ar fi recomandarea lor mai importantă decât preferințele tale?

 

Nu am vurt alte detalii tehnice pentru ca pur si simplu oricat mi-ai explica anumiti termeni nu-i inteleg

Și asta le face irelevante sau mai degrabă indică că îți lipsesc niște cunoștințe vitale în luarea deciziei optime?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.