www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Bsist !


Guest Cristian Banuta
 Share

Recommended Posts

Guest Cristian Banuta

Caut batsist pentru un band ( al meu ...se numeste Black Spot ) care combina groove metal ( Pantera & Lamb of God ) si hardcore ( Hatebreed ) + ca poate sa vina cu influentele personale ( de preferat cat mai agresive )

Ce vreu eu de la SALVATORUL BASIST ... : 1 sa fie ok ( nu sunt mega pretentios )

2 sa fie dispus sa se bage in ceva extrem ( muzical vorbind ... nu o sa ne apucam de terozism sau alte acte ciudate =]] )

3 sa fie serios

4 sa fie ceva de genul 17-19 ani e ok si daca are 20 :))

Asadar acesteas cerintele sau mai bine zis dorintele mele so... daca sunteti iteresati va sugerez sa veniti la repetiile mele( cu bandul ) si sa aveti pregatita pisa Pantera - I'm Broken ( sa vedem cum ne simtim si cum ne intelegem ca muzicieni si cum merge in general ) !

Noi suntem din Bucuresti si ma tuteti gasi pe FB https://www.facebook.com/cristibanutaslr51 sau la telefon : 0753 223 223 ori 0735 325 102

 

Multumesc pentru timpul acordat citirii acestui roman si daca e ne auzim si ne vedem la repetitii !

 

Keep it to the core ! ...Criss a.k.a Diehard(Mortgreu )

Link to comment
Share on other sites

Guest Cristian Banuta

pnm acum am gresit si eu un cuvant nu ma transformati in model pt. coperta de album pt. Canibal Corpse ! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Cristian Banuta

mai greseste si omul da nu scrisei un contract ! eram trezit de 10 minute ! si daca imi zici cum se sterge un topic ti-asi fi recunoscator !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.