www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

2X Eminence 400 Watt + 2X Carvin Bass 800 Watt


Guest costi.gri
 Share

Recommended Posts

Guest costi.gri

Le am de ceva vreme si stau prin magazie deoarece nu am avut foarte multa treaba cu ele; nu pentru ca ar fi defecte ci doar pt ca le-am folosit la sala de repetitii in care am facut ceva upgrade iar acestea au ramas pe bara.Boxele eminence sunt echipate cu difuzoare de 15"(Eminence Delta 15A, 15" bass speaker, 400W RMS, 8 Ohms, 48Hz-4kHz)si drive de 2" respectiv 18"(Heavy-duty cast frame 18" 800W LF driver, 4 ohms, 30 Hz to 2 kHz, 98dB @ 1w and 127 dB @ 800W)pt basi.

 

Pentru topuri o putere

the t.amp TA1050 MK-X power amplifier - 2x 525W/4Ohm, 2x 350W/8Ohm, input sensitivity: 0.775V, slew rate: 40V/µs, damping thomann factor 300:1/1kHz/8Ohm, short circuit protection, limiter, THD less than 0.05%/1kHz. Inputs: jack/XLR, outputs: Speakon & binding posts. Dimensions 483 x 103 x 475 mm, Weight 16,4kg,19" rack/2U.

 

Pret: 2950 Ron

 

Le dau si separat

Topuri + putere 1750 Ron

Basi 1200 Ron

 

 

Preturile sunt negociabile.

 

Astept oferte.

 

contact 0731813359 Costi (pt orice intrebari sunati-ma, nu intru foarte des pe site)

 

revin cu poze

Edited by costi.gri
Link to comment
Share on other sites

Guest costi.gri

Cred ca is facute, nu-s foarte sigur. difuzoarele is intr-adevar carvin, despre incinte nu stiu ce sa zic. Nu am gasit nicio o poza pe internet cu asa ceva,trebuie sa fac eu niste poze ca sa le arat; 70/70 cu o adancime de 40.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.