www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Indefinite Pitch: Servicii Tehnice În Iași


FiveseveN
 Share

Recommended Posts

Consultanta tehnica : adica ?

Reparatii si modificari instrumente . E cam vag . Eu am vazut cateve chitari hora modificate , la schimbarea dozei nici nu ai pus poze cu ce e in interior . Ce materiale folosesti ? Ai scule adecvate etc ?

Mixaj live indoor si outdoor , suport live pentru nenumarate concerte . Ok , some proof , un background , pregatire , ceva ?

 

Scuze dar in portofoliul tau la modificari de instrumente am vazut genul de munca pe care daca au facut-o altii pe rgc ai sarit repede sa ii faci de mizerie .

 

rw2.jpg

 

Cele doua suruburi care tin bridge-ul nici macar nu sunt drepte ... Lol si inca criticai munca lui avatar cu asa un portofoliu . Plus ca daca ai canta la chitara ai sti ca cele doua knoburi ( presupun volum si ton ) sunt prea aproape una de cealalta ca sa fie folosibile usor live .

 

Proiectare , constructii , moduri pentru efecte : ok , am vazut cateva lucrari , mini-ampul tau suna ok si am mai vazut cateva lucrari partea electronica ii ok la putinele pe care le-am vazut . Dar nici aici nu prea ai oferit informatii , materiale folosite etc .

 

Eu nu vreau sa fiu rautacios dar mi se par cam bizare serviciile pe care le oferi , mai ales ca la altii ai critica munca facuta din greu .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.