www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Studiu Individual Tobe, Caut Loc/sala De Repetat (Singur Sau Sa Impart)


Guest kyle
 Share

Recommended Posts

Salut

Dupa cum zice titlul, caut sa impart o sala de repetitii (sau nu neaparat, poate sa fie garaj/beci/mansarda/camp etc) care sa aiba in dotare un set de tobe (decent), pt studiu individual (nu e vorba de trupa, ar fi doar o persoana (eu) )

Mi-as dori sa pot folosi sala cam 8-10-15 ore pe saptamana, iar ca program pot fi flexibil in functie de repetitiile celor cu care as imparti sala, dimineata e foarte ok pentru mine de exemplu.

Ca zona preferabil sa fie timpuri noi/unirii/foisor. (ca sa imi fie relativ comod sa vin sa exersez), la un pret bun sunt deschis si la alte zone

Nu ma intereseaza lux, dotari cele mai de cele , doar un loc unde sa pot efectua un antrenament cat mai eficient si mai bun.

 

Ca bani ma gandeam la un 60 euro/luna, am fost deja la o sala relativ cunoscuta, unde e putin mai scump (aprox 10 lei/ora),

, si nu-mi pot permite decat de la vara, si vreau sa vad daca gasesc ceva mai ieftin sa incep de acum.

 

Thx

Edited by kyle
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Planul B

banuiesc ca ai gasit deja un loc , vad ca nuntul e cam vechi ...daca nu vb poate gasim o varianta

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

up (inca valabil)

Orice pret pana in 6-7 lei pe ora este acceptabil, preferabil zona centrala. (m-ar interesa un minim de 10 ore pe saptamana)

Nu ma intereseaza marca tobelor, un set decent si complet pe care sa pot repeta niste ritmuri de manual in 4/4 would suffice. Stau la bloc asa ca imi este imposibil sa repet acasa.

Edited by kyle
Link to comment
Share on other sites

Guest Cristian Vladimir Stanescu

Mai da mi un semn ca ti am ratacit nr ul de telefon de pe care mai sunat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut.

 

Avem incepand cu 1 septembrie 2013 o SALA de Repetitie adresata EXCLUSIV STUDIULUI INDIVIDUAL (al tobelor in mod special, deoarece contine un set de tobe) !!!

 

Sala se adreseaza exclusiv tobosarilor,studiului individual sau cu profesor.

 

Tariful nu este diferentiat pe intervale orare.

 

Pentru pret va rog sa ne contactati deoarece difera in functie de cativa factori (set cinele, pedala, etc)

 

 

 

kyle si cristi_mie, va rog sa ne contactati pentru a discuta necesitatile voastre si a va face o oferta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.