www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Way Huge Supa-Puss Analog Delay


Recommended Posts

Pret: 850


Localitate: Oradea


Contact: 0757635982


Link producator: http://www.gear4music.com/Guitar-and-Bass/Way-Huge-Supa-Puss-Analog-Delay/Q18


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi
Este la cutia originala, cantata de cateva ori.

Delay analog cu o groaza de optiuni:tap tempo, subdiviziuni(printre care si optime cu punct), modulatie, gain/tone , trails on/off

 

Link to comment
Share on other sites

850 e ultimul pret. 700 si ceva e prima varianta simpla(fara tap si restu optiunilor) .nu ma grabesc sa o dau. tocmai ce am puso pe pedalboard si nu as mai vrea sa o dau jos pe ca suna incredibil.Poate se vinde Eventide-ul ce il am si o pastrez. Daca da cineva pretul cerut(850) am sa o dau!Mersi de oferta!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am vandut pedala, dar din pacate baietii de la Fancurier au desfacut pachetul si nu l-a ambalat la loc in conditii bune, pedala a ajuns la userul Dimed cu un buton rupt si unul zgariat. Imi asum calificativul negativ desii nu e vina mea pt cele intamplate(eu am impachetat perfect coletul) si mam oferit sa comand alte butoane pt pedala. Se poate inchide.

Edited by florerusu
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

butoanele sunt in posesia mea. direct special pt tine din USA. in loc sa dai feedback negativ, trebuia sa dai un telefon. tiam platit knoburi din banii mei, leam trimis pe colet din USA tot pe banii mei, pt o greseala care nu-mi apartine. si tu imi lasi feedback negativ. butoanele le voi pastra sau le platesti cat am dat pe ele: 6$ butoanele+ 15$ shippingul=21$ .

 

am luat feedback negativ pt topicul asta.daca vrea vreun admin sa analizeze cazul, l-as ruga si poate se rezolva cu feedbackul.daca nu,se poate inchide baieti. am zeci de useri care stiu cat de serios sunt.mersi

Link to comment
Share on other sites

ce sa se rezolve frate cu feedback-ul ??? ti-am trimis o gramada de PM-uri si le-am asteptat de pe o saptamana pe alta,ultima data cand mi-ai spus ca inca le astepti ,ziceai ca in 2 sapt maxim ajung,au trecut 3,prin asta inteleg eu om neserios,puteai sa imi raspunzi sa zici ca mai dureaza sau ceva,nu ca ai fi avut tu vreo vina sau mi le-ai fi trimis sparte sau chestii de genu'..am si am avut nevoie de pedala sunt 800 roni care vreau sa cred ca nu s-au dus pe apa simbetei. deci faza cu "puteai sa ma suni " cade ,te-am contectat de atatea ori.

Link to comment
Share on other sites

la fiecare mesaj ti-am dat reply. NU ai dat NICI un telefon macar.Pedala functioneaza perfect si cu butoanele sparte/zgariate. Repet, ti le-am comandat pe banii mei dar nu le mai primesti . Sa fiu neserios pana la capat, nu? Nu e asa usor cum crezi tu sa aduci 2 butoane din USA. Vezi-ti de treaba si nu mai posta aici, oricum ai lasat feedbackul negativ.. Suna-ma daca mai ai ceva de zis. Se poate inchide.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.