www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii De Chitara Cu Chuck D'aloia!


bandibalog
 Share

Recommended Posts

Vreau si eu dar n-am PayPal, care ma ajuta?

 

Multumesc si No'Rock!

 

Dar fă-ţi un cont, că durează 5 minute. Poţi să foloseşti chiar şi neverificat pentru 50$, parcă 100$ e limita. Îţi stau la dispoziţie dacă ai întrebări. Sincer, nu m-aş băga să te "ajut" în sensul să-mi trimiţi tu bani şi să cumpăr eu lecţiile respective. Nu prea îmi place cum arată site-ul... Dacă găseşti lecţiile respective pe ebay, amazon, sau alt site mai măricel, vorbim...

Edited by 'mnezãu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu dar n-am PayPal, care ma ajuta?

 

Multumesc si No'Rock!

 

Te pot ajuta eu. Vorbim pe privat daca vrei

 

Da, are dreptate 'mnezău, nu mai stiu daca nu cumva dureaza sa-ti asociezi cardul. Era ceva cu un cod care-ti aparea pe extrastul de cont. Dar nu mai stiu daca asta era la verificare sau la inrolare de card. Sper sa nu vorbesc prostii...

 

Nu prea îmi place cum arată site-ul...

 

Subscriu, e cam dubios

Link to comment
Share on other sites

Dar fă-ţi un cont, că durează 5 minute. Poţi să foloseşti chiar şi neverificat pentru 50$, parcă 100$ e limita. Îţi stau la dispoziţie dacă ai întrebări. Sincer, nu m-aş băga să te "ajut" în sensul să-mi trimiţi tu bani şi să cumpăr eu lecţiile respective. Nu prea îmi place cum arată site-ul... Dacă găseşti lecţiile respective pe ebay, amazon, sau alt site mai măricel, vorbim...

 

Decebal, Chuck e foarte corect, e site-ul lui privat, n-are nimica fiindca arata ca o pedala simpla (dar buna)! Asa e el om simplu si modest nu cu artificii si toate cele! Alta chestie, eu nu postez prostii, scuze! :) Ai incredere, ok?

Inca o chestie, am vorbit cu el la tel. de mai multe ori si ne scriem destul de des, deci...nici o problema! Cred ca pot sa confirme chestia asta si altii, nu multi de pe rgc! Bafta!

Edited by bandibalog
Link to comment
Share on other sites

Te pot ajuta eu. Vorbim pe privat daca vrei

 

Da, are dreptate 'mnezău, nu mai stiu daca nu cumva dureaza sa-ti asociezi cardul. Era ceva cu un cod care-ti aparea pe extrastul de cont. Dar nu mai stiu daca asta era la verificare sau la inrolare de card. Sper sa nu vorbesc prostii...

 

Ăla e la verificare. Eu am făcut tranzacţii de vreo 100$ până m-a obligat să-l verific. La asociere nu trebuie să faci nimic în mod special, doar să-ţi ştii datele cardului.

Link to comment
Share on other sites

Materialul lui Chuck il am eu si inca 2 de pe rgc si a fost cumparat de pe site-ul lui asa cum scrie acolo

To place an order simply paypal $50 to chuckdaloia@yahoo.com

 

 

When I receive payment I will send you the links to the downloads via YouSendIt.

 

dar pe-atunci cu 100 $ asa ca la 50 $ e chiar pomana...

 

Lasand la o parte ca la capitolul promovare/imagine online nu sta prea stralucit, omu' e cam bun :respect:

 

https://www.youtube....h?v=Q5QCg7GVpLg

 

Omu' e unul dintre cei mai buni chitaristi din lume, sorry! ;)

Edited by bandibalog
Link to comment
Share on other sites

Da, totul pare in regula, site-ul e promovat pe canalul lui official de youtube, e ok. Imi pare rau ca l-am judecat pe nedrept :) Asta ca sa vezi ce face imaginea din consumator... Mea culpa

 

off topic:

 

[...]Insa afirmatia de pe site are valoare de contract, din punctul de vedere al PayPal. E ca si cum ai cumpara de la mine un bun, imi platesti, iar eu nu ti-l trimit. Poti cere banii inapoi si ti se vor da.

 

Perfect adevarat insa daca cineva s-ar tine de tepe (NU-I CAZUL AICI, personal m-am convins) ar putea sa retraga banii imediat ce s-a facut plata si la revedere. Tu poti cere money back dar daca banii nu mai sunt in cont si eventual daca contul nu a fost verificat ca sa aiba pe cine sa traga de urechi, ura si la gara. Repet, discutia este off topic, n-are legaura cu subiectul.

Link to comment
Share on other sites

Corect, multumesc Gelu! :)

 

Eu unul mi-am retras deja afirmatiile. Acestea fusesera facute oarecum in necunostinta de cauza si bazate strict pe aspectul nu prea grozav al site-ului si pe abordarea usor necomerciala a problemei. N-am sugerat nicio clipa ca Chuck D'Aloia s-ar tine de tepe, ci doar m-am gandit ca altcineva ar putea da tepe facand un site fantoma si folosindu-se de numele lui.

 

Imi cer scuze daca s-a inteles altceva. Am revenit oricum cu un post in care spuneam ca am verificat pe pagina lui oficiala de youtube si site-ul e intr-adevar a lui. Personal m-am convins ca totul este ok.

Edited by sam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.