www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Designer Coperti Cd


Solarograma
 Share

Recommended Posts

Salut!

 

Am nevoie de o persoana cu care sa colaborez pe termen lung, tocmai asta e si ideea oferta mea este pentru un calup de 4-6 coperti pe an pt inceput + poate afise de concert, diverse alte lucruri media...

Cine este interesat sa arunce o privire la www.banatiandarkness.com sa isi descarce de acolo vreo 2-3 materiale ca sa prinda ideea, copertile sunt strict pt release on-line, toata chestia este non-profit si de hobby, dar asta nu inseamana low-profile, doar ca in ziua de azi mi se pare mai ok ca artistii ajung mai repede asa la potentialii ascultatori iar cd-uri nu mai cumpara aproape nimeni, ideea este de exprimare nu de bani, un fel de DIY daca vreti.

Sunt interesat de artisti tineri care au nevoie pentru portofoliu si eu poate pot sa-i promovez mai departe, eu vreau doar seriozitate si implicare.

In general eu distribui imaginile ce trebuie prelucrate sau doar idei si lucram e acolo, e doar un mod de lucru, discutam...

In prima faza as vrea de la cei interesati pe PM link-uri cu eventuale lucrari/coperi/portofolii sau la adresa de mail: fulmineos@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg neapara care-i faza, dar nu am zis deloc ca e pe gratis, daca asta insinuezi...din contra prezentam ca este un proiect pe termen lung tocmai ca exista o garantie a veniturilor mai mare decat a unui proiect one-time...

Link to comment
Share on other sites

ok, poate m-am exprimat eu neclar...ma refeream la activitatea siteului si a proiectelor muzicale...dar anyway esti interesat de subiect sau faci parte din categoria celor care se baga in seama cu gramatica si ca nu se zice "gipson" in anunturi la mica publicitate? Pentru ca daca erai interesat nu cred ca era greu sa-mi dai in link si un text de genu' "asta fac eu , atata te costa" asta daca chiar erai interesat, ca de comentatori e plin forumul asta...

intr-o alta ordine de idei site-ul este jos zilele astea pentru niste lucrari de mentenanta asa ca cine este interesat o sa-i trimit pe mail, exemple de ceea imi doresc eu.

Respecte,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.