www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cat Timp Esti Nou Venit Pe Site?


cristikitara
 Share

Recommended Posts

asta cu titlu de nou venit e frectie la picior de lemn... Dupa parerea mea mai blurry asa... stadiul de "nou venit" il depasesti, nu cu timpul, ci cu modul de a te face cunoscut pe acilea si de a-ti face prieteni... si ai o gramada de feluri... repari chitari... vinzi, faci jamuri , iti dai cu parerea (asta se pare ca e sport national haha). Dar pe un forum de chitaristi iti dai seama ce ne uneste si ne face sa ne cunoastem mai bine... asta in afara de bautura desigur haha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AndrewKnifer

Pai m-am uitat la profilul lui si are 131 de postari... :huh: Deci...nu mai e vorba de activitate insuficienta, ar fi trebuit sa depaseasca de mult statutul de nou venit. Oricum, timpul trecut de cand te inregistrezi nu afecteaza statutul, dupa cum s-a zis si mai sus...

Link to comment
Share on other sites

Pai m-am uitat la profilul lui si are 131 de postari... :huh: Deci...nu mai e vorba de activitate insuficienta, ar fi trebuit sa depaseasca de mult statutul de nou venit. Oricum, timpul trecut de cand te inregistrezi nu afecteaza statutul, dupa cum s-a zis si mai sus...

 

Post-urile de la mica publicitate nu se contorizeaza ca si activitate

Edited by sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AndrewKnifer

Post-urile de la mica publicitate nu se contorizeaza ca si activitate

 

M-am bagat si eu fara sa am habar... :rcain:

Link to comment
Share on other sites

este un regulament pe care nu pot si nici nu ma intereseaza sa-l inteleg.chestia cu ,,nou venit mi-a venit asa pe moment ca o curiozitate si nu ca o frustrare.

ma declar ,,nouvenitveteranpeviata" si sunt fericit si multumit ca exista rgc.

 

Pe scurt, nu vei mai fi 'nou venit' dupa 25 de posturi (in afara celor de la mica publicitate care nu se contorizeaza).

 

P.S. Nu postati aiurea doar ca sa intruniti numarul de posturi, pana la urma 'nou venit' nu inseamna 'cel mai prost din curtea scolii', sunt o gramada de veterani care vorbesc prostii si de nou veniti care chiar stiu ce spun. Pana la urma continutul post-ului conteaza, nu status-ul ala.

Edited by sam
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

eu sunt din ianuarie 2007 tot nou venit.

 

Ai doua postari in 5 ani .

 

Asta-i ca la scoala ...te-ai inscris dar nu ai fost la ore 5 ani .

 

Poate ai citit in acest timp tot ce a aparut pe rgc.ro si alte site-uri ai tras concluzii si ai devenit mai "matur" decat multi care au multe postari .

 

Este un avantaj .."cine nu munceste nu greseste "....sau "daca taceai filosof ramanreai "...deci esti neprihanit ,proaspat Nou Noutz ...ce-i rau in asta?

 

Nu-i rau sa stai in umbra si te distrezi citind TEXTE ..apoi scrii o carte despre Forum-uri ..

 

Canti la chitara ? In 5 ani puteai sa ajungi un mic Satriani ...sau Malmsteen ...ai stat in umbra si acum vii ca si "newby" sau schimbi cel mai rapid doze ,,,etc ..si ne dai gata pe toti care ne ocupam de TEXTE .. !!

Edited by karpi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.