www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nexus 7 8Gb + Usb Otg, Stick Usb 4Gb, Allview L4 Dual-Sim


Guest Nzkswfxzqe
 Share

Recommended Posts

Guest Nzkswfxzqe

Vând tabletă Nexus 7 de 8GB, versiunea wi-fi.

- Stare foarte bună, doar urme de uzură normală. Există doar nişte zgârieturi insesizabile (cam 2-3 ) decât dacă te uiţi atent cu excepţia uneia singure unde este puţin ciobit. Toate zgârieturile sunt pe margine şi nu afectează ecranul/spatele/oricare din funcţiile tabletei.

- Are versiunea Android Jelly Bean 4.2.2 (ultima versiune). Nu are root, dar pot face root la cerinţa cumpărătorului, gratis.

- Pachetul conţine următoarele: tableta Nexus 7 8GB, încărcător (mufă pentru prizele din America), cablu micro-usb, adaptor pentru prizele româneşti, cărţile sale, cablu USB OTG, stick de memorie Kingston de 4GB.

- Cu excepţia cablului şi stickului de memorie, toate accesoriile (inclusiv tableta) sunt cele originale, în stare perfectă (tableta prezintă urme de uzură normală) şi vin în cutia originală care deasemenea este în stare foarte bună.

- Cablul USB OTG permite conectarea de mouse/tastatură/controller pentru jocuri (nu necesită vreo aplicaţie în plus) sau chiar stickuri de memorie (necesită aplicaţia Nexus Media Importer pe care v-o pun la dispoziţie pe stick). Cablul funcţionează foarte bine (am testat mouse, tastatură şi stick).

- A fost achiziţionată din Statele Unite în vara 2012 (august dacă nu mă înşel). Motivul pentru care o vând este pentru că am nevoie de nişte bani repede.

- Are folie pe ecran pusă de când am cumpărat-o, doar că acum are destule zgârieturi şi pete, dar ecranul este în stare foarte bună. Nu a fost ţinută în husă.

 

Preţul pentru pachetul Nexus 7 + cablu USB OTG + stick de memorie Kingston 4GB este de 850 lei, uşor negociabil.

 

Livrez oriunde în ţară prin curier, gratis.

 

------------------

 

De asemenea, mai am de vânzare un telefon Allview L4 Dual-Sim, negru, cu card microSD de 1GB.

- Cumpărat de la Emag prin noiembrie (de Black Friday parcă), dar nu l-am folosit deloc, deoarece am cumpărat alt telefon 2 zile după.

- Este în stare perfectă, nefolosit, cu toate accesoriile originale, ambalate, în cutie.

 

Preţul pentru telefon este 130 lei; nu este negociabil.

 

Livrez oriunde în ţară prin curier, gratis.

 

------------------

 

Preţul total pentru pachetul ce include Nexus 7 + cablu USB OTG + stick de memorie Kingston 4GB + telefon Allview L4 Dual-Sim este de 950 lei, uşor negociabil.

 

Livrez oriunde în ţară, gratis.

 

------------------

 

Mai multe informaţii despre produse: http://www.google.com/nexus/7/ ; http://www.emag.ro/t.../pd/E981KBBBM/.

 

Contact: extream19@yahoo.com (Yahoo! Messenger/email). Număr de telefon doar celor interesaţi, pe privat.\

 

Mâine voi ataşa şi poze.

 

Cine este interesat să lase reply sau să mă contacteze prin mesaj privat/Yahoo! Messenger.

 

Pentru cei cu cont Okazii.ro: http://www.okazii.ro/tablete-asus/nexus-7-8gb-cablu-usb-otg-stick-usb-4gb-allview-l4-dual-sim-a124346466

Edited by Nzkswfxzqe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.