www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Vocal


zouru
 Share

Recommended Posts

Formatie din Bucuresti cautam solist/a. Suntem deocamdata in faza de cover-uri, dar speram sa trecem la compozitii proprii cat de curand.

Exemple de formatii abordate in momentul de fata: Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Ramones, Rage Against the Machine.

Noi cantam din pasiune si nu cautam sa traim din muzica. Cu toate astea rugam seriozitate.

 

Bonus: niste cunostinte de chitara, pentru chitara ritm.

 

Asteptam reply-uri aici pe forum sau, daca sunteti mai insistenti, sunati la 0729391838 sau la 0734424127. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest PAPAGIO

Care este scopul . Exista cantari ?

Sunt solist vocal cu experienta vasta de coveruri si chitarist instrumentist de nivel bun.

Pentru un proiect serios cu cantari pot participa cu seriozitate .

NU prea am timp de pierdut , fara suparare.

Link to comment
Share on other sites

Guest PAPAGIO

Vlad , ca sa canti trebuie sa fii din Bucuresti ? ca eu nu am inteles !. Aveti in Bucuresti poate majoritatea instrumentistilor si solistilor care fac cinste oraselor de unde provin . Cat pentru timpul pierdut ma refeream la faptul ca nu am timp de pierdut cu amatorii sau cu trupe care repeta de dragul de a repeta imi doresc o trupa serioasa pe termen lung si alaturi de profesionisti . Sper ca am fost clar. Multumesc pentru intelegere .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.