www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recomandare Amp Pana In 600-700 Lei


Recommended Posts

Vreau sa-mi fac o idee despre un combo ceva in bugetul de mai sus am nevoie de ceva mai puternic exclus efectele ( am procesor boss me 50 ).

 

Ceva peste 30w ...50w sau mai mare daca stiti si nu va deranjati sa lasa-ti linkuri .

 

Suna cantari in care se pune microfon in fata si din amp iese doar vro maxim 10w ...dar in altele tu trb sa scoti cat sa te auzi cum trebuie.

 

 

Mersi si astept recomandarile voastre!

Link to comment
Share on other sites

Omule,din ce in ce mai mult forumul e plin de asemenea topic-uri,pe bune chiar e asa de greu sa intri pe net,is o groaza de magazine on line , cu tot felul de filtre de cautare,unde poti gasi ce vrea muschiu tau,ce vrei sa ti se dea mura in gura ''i-al pe ala'',deja stii ce vrei 30-50W sau mai mult,fara efecte,vrei sa iti dau eu link ca tu nu stii sa cauti,numai topic-uri inutile de la toti copii care nu au ce face si sufera de bagare in seama.Daca eram moderator stergeam topicuri de astea instant.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Omule,din ce in ce mai mult forumul e plin de asemenea topic-uri,pe bune chiar e asa de greu sa intri pe net,is o groaza de magazine on line , cu tot felul de filtre de cautare,unde poti gasi ce vrea muschiu tau,ce vrei sa ti se dea mura in gura ''i-al pe ala'',deja stii ce vrei 30-50W sau mai mult,fara efecte,vrei sa iti dau eu link ca tu nu stii sa cauti,numai topic-uri inutile de la toti copii care nu au ce face si sufera de bagare in seama.Daca eram moderator stergeam topicuri de astea instant.

O faceam bai daca vroiam ceva nou ...caut un sh ceva :) si poate va fac un bine la unul din voi ...dar vad ca sunteti IAR mistocari !

 

 

Se poate inchide ca nu am cu cine vorbi

Link to comment
Share on other sites

Guest George10

nu te-a luat nimeni la misto, vorbesti aiurea! daca mai vrei lasa-mi un pm, m-a rugat cineva cu un amplificator behringer de 120w ! il dadea cu 500 ron!

desi nu recomand behringer, mie nu mi-a placut cum suna!

Edited by George10
Link to comment
Share on other sites

O faceam bai daca vroiam ceva nou ...caut un sh ceva :) si poate va fac un bine la unul din voi ...dar vad ca sunteti IAR mistocari !

 

 

Se poate inchide ca nu am cu cine vorbi

 

nu cred ca esti in masura sa faci asemenea afirmatii.

 

 

si poate va fac un bine la unul din voi ...dar vad ca sunteti IAR mistocari !

 

Cred ca ai o atitudine(gresita) in care te crezi superior colegilor de pe forum, pentru ca ti-au dat parintii bani pentru o statie. Pacat de tine. Sunt sigur ca in viata reala, nu ai asemenea atitudine, si poate ai o gandire un pic mai matura, sper sa nu ma insel.

 

P.S. Lasa "free up-urile", lasa posturile cu "daca aveaaam bani" sau "chitara faina pacat ca n-am bani" s.a.m.d. si mai ales nu mai acorda/primi feedbackuri false cu colegii tai de generatie. Ma mir cum de nu ti-ai primit un ban pana acum pentru chestia asta. Pe alte forumuri ti-ar fi inchis contul la prima abatare, si tu nu esti la prima.

 

Totodata, incearca sa revii cu posturi constructive, utile, nu stiu daca am citit vreodata ceva scris de tine care sa nu fie de umplutura sau complet "pe langa".

Edited by Cryptopsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stiu..., noi suntem cei "mistocari", am mai auzit d-astea..., lumea este impotriva ta...etc. Niciodata nu e la tine problema..., ceilalti trebuie sa invete sa se comporte, ca traim intr-o societate.... Daca nu as fi vazut genul asta de atitudine la 90% dintre oamenii de varsta ta si, chiar, mai mari, as fi zis ca, poate, ai dreptate...

Ap. , de ce e asta la "Recenzii de scule"? Ca sa nu fie la "Pentru incepatori"? Iti "cade rangul"?

Edited by ValeChitara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest George10

Stiu..., noi suntem cei "mistocari", am mai auzit d-astea..., lumea este impotriva ta...etc. Niciodata nu e la tine problema..., ceilalti trebuie sa invete sa se comporte, ca traim intr-o societate.... Daca nu as fi vazut genul asta de atitudine la 90% dintre oamenii de varsta ta si, chiar, mai mari, as fi zis ca, poate, ai dreptate...

Ap. , de ce e asta la "Recenzii de scule"? Ca sa nu fie la "Pentru incepatori"? Iti "cade rangul"?

Corect, eu am postat la sectiunea "vanzari" si am gasit intr'un timp foarte scurt! dar na....e "grele"

 

ps : http://www.facebook....&type=2

 

nuuuu, nu suna a begginer! suna de parca ai luat chitara in mana de 5 minute....sau poate chiar asa e?

Edited by George10
Link to comment
Share on other sites

ps : http://www.facebook....&type=2

 

nuuuu, nu suna a begginer! suna de parca ai luat chitara in mana de 5 minute....sau poate chiar asa e?

 

"Buried in Total Disaster" :lol:

Asta nu stie sa tina chitara in mana si deschide topicuri despre amplificatoare de scena :lol:

Poate are cantari omu' :death:

Edited by finics
Link to comment
Share on other sites

Guest George10

"Buried in Total Disaster" :lol:

Asta nu stie sa tina chitara in mana si deschide topicuri despre amplificatoare de scena :lol:

Poate are cantari omu' :death:

e DEATHCORE =)))))) scuze dar ma amuza tare

Link to comment
Share on other sites

Ce sa ii faci,are scule mai bune decat mine si ii varza la chitara.

http://www.facebook.com/photo.php?v=394130067344153&set=t.100002042387823&type=3&theater

 

e DEATHCORE =)))))) scuze dar ma amuza tare

=)))))))))))))) hahaha...cica daca are cabluri bune nu mai zaraie =))))

Link to comment
Share on other sites

Acum..., hai sa pastram un nivel oarecare de decenta, nu e cazul sa il luam la misto pentru cum canta, daca are pretentii de Steve Vai, e treaba lui, atata timp cat are bani, dar sa nu puna intrebari...nepotrivite (ca sa nu folosesc un termen "nepoliticos"). Nu toti ne-am nascut invatati sau talentati, dar in orice situatie trebuie sa ne stim locul...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.