www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Gt-6


Recommended Posts

Pret: 600 RON
Localitate:
Contact:
Link producator: http://www.bossus.com/gear/productdetails.php?ProductId=238
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Pret: 600 RON


Localitate: Iasi


Contact: IM: mihai_mahalu


Link producator: http://www.bossus.com/gear/productdetails.php?ProductId=238


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Nu accept schimburi
Vand procesor de chitara Boss GT-6, initial a fost adus din Canada, are alimentare 110V/60Hz.

Il vand cu tot cu transformator 110V/60Hz - 230V/50Hz.

 

Functioneaza perfect, are uzura specifica dar nu are deformari sau elemente lipsa.

 

Nu am inca o poza reala a produsului, dar o pot atasa in scurt timp.

Se poate consulta link-ul producatorului pentru cine nu cunoaste acest procesor.

Link to comment
Share on other sites

@virgil

Postul tau e irelevant, daca ai sti putina germana ai observa ca mai sunt 3 zile pana se termina licitatia, si in caz ca nu ai avut niciodata cont pe ebay licitatiile nu se termina cu suma asta aproape niciodata, nu la itemi ca asta. Iar vanzatorul produsului face livrare doar Deutschland, daca asta iti spune ceva.

@Mihai, un up de la mine, pretul cerut e fairly correct

Link to comment
Share on other sites

@virgil

Nu-ti contest cunostintele, scuza-ma daca am sugerat asa ceva, doar ca am fost cam de multe ori over-bid pe ebay la diverse chestii, nu numai la cele din Germania. Iar acum 2 ani cand ma tineam de prostii de-astea o licitatie la un gt-6 se termina in jurul a ~200 euro. Sincer, nu cred ca se va termina mai ieftin de vreo 150 de euro. Raportat la puterea de cumparare a nemtilor e nimica toata, la noi....

 

@mihai, mai bine nu puneai pozele alea ... m-a luat ameteala incercand sa vad prin blur-ul din ele. Pare ok, totusi procesorul. Bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Gt-6 dat exemplu pe ebay tocmai s-a dat cu 123,22 euro, deci am gresit estimarea initiala cu fo 25 de euro... I dreacu' nemti, cum strica ei toate preturili... Se pare ca procesoarele astea de generatia a 3-a (?) sunt inca apreciate pe la ei mai mult ca la noi Noi carcotim, ei liciteaza, de-aia merge treaba la ei si la noi nu prea...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.